Na początek chcielibyśmy bardzo prosić Was wszystkich o olbrzymią wyrozumiałość. Wiemy, że do premiery gry już coraz bliżej i wasze zniecierpliwienie związane z oczekiwaniem wciąż rośnie. Wiemy, że chcielibyście newsy jak najczęściej. My jako redakcja staramy się wykonywać. Pragniemy jednak przypomnieć iż nie jesteśmy etatowymi pracownikami ani producenta, ani wydawcy.Jesteśmy grupą miłośników interesujących się grą i nie pobierających za swoją pracę żadnego wynagrodzenia. Nie oczekujcie więc od nas dyspozycyjności 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Nasza niższa aktywność wiąże się z niedoborem “godnych oddzielnego newsa” materiałów od SCSu, a także z naszym brakiem czasu. Styczeń to okres studenckich egzaminów i zaliczeń, a w szkołach poprawiania ocen. Jest to okres, gdzie trzeba ostro pracować, a hobby odsunąć na dalsze miejsca. Nie ma więc mowy, o tym, że nasz zastój jest spowodowany lenistwem, albo utratą motywacji do dalszego prowadzenia strony. Bo to nie prawda.

Dlatego raz jeszcze prosimy. Choćby SCS zasypywało nas gradem materiałów, nie oczekujcie od nas newsów częściej niż raz w tygodniu, a wybaczajcie, gdy będą rzadziej. Będziemy się starali pisać jak najczęściej, ale nie możemy Wam niczego obiecać.

Przechodząc od spraw bieżących, do spraw związanych z ETS2 pragniemy zaprezentować kolejny filmik zaprezentowany przez SCS. Po raz kolejny nie jest to klasyczny gameplay. Jest to właściwie zbiór losowych scenek z gry. Tym razem w roli nie ciężarówki, lecz cały, wirtualny świat, wraz ze swoim pięknem krajobrazów. Ocenę materiału video pozostawiamy Wam (może Wy będziecie mieli więcej weny:P).

Ps. Wspominaliśmy o niespodziankach w nowym roku. Rąbek pierwszej z nich (chyba domyślicie się o co chodzi) zdradzimy tym oto ogłoszeniem. Chętnie podejmiemy współpracę z osoba doświadczoną w tworzeniu materiałów video. Chodzi dokładniej o zaprojektowanie i wykonanie uniwersalnego  intro i outro dla materiałów video, które nasz serwis będzie publikował w niedalekiej przyszłości. Chcemy aby były one niepowtarzalne :-). Słynne jednokolorowe tło z przejeżdżającym napisem, rodem z Windows Movie Maker-a nas nie zadowala. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy lub PW do Piotrka na forum. Jeżeli ktoś chciałby pokazać swój projekt, najwłaściwsze byłoby umieszczenie go na youtubie i podanie nam linku 🙂

Dodatek: Bałtycki Szlak

Dodatek już dostępny!
 

Zamów już dzisiaj!

ETS2 – dodatek Bałtycki Szlak
69.99 zł
Promocja:64.99 zł
Facebook
Reklama ;-)
Trochę statystyki :)
  • 0
  • 100
  • 46
  • 16 614
  • 456
  • 10 948