Krok po kroku odkopujemy się i wychodzimy na prostą z zaległościami naszego serwisu. Zakutalizowaliśmy podstrony z kluczowymi linkami. Teraz pora na informacje o tym nad czym pracuje SCS Software. Dzisiejszy news poświęcimy pracom nad DLC: Skandynawia.

W poprzednich newsach wspominaliśmy o Skandynawii jako o kolejnym DLC, nieco w trybie przypuszczającym. Teraz możemy już w stu procentach potwierdzić fakt powstawania tego dodatku. Do tej pory, oprócz screenów pokazujących piękno krajobrazów pokazano dwa Szwedzkie miasta – Växjö oraz Linköping. Oba, patrząc na screeny odróżniają się w sposób dość znaczny od miast które widzieliśmy na terenach odwzorowanych. Wydają się być znacznie mniej “oklepane” oraz posiadać znacznie bardziej zróżnicowaną architekturę. Nie wspominając o charakterystycznych elementach przy drodze, takich jak samoloty – pomniki przy wjeździe do Linköping.

Co więcej, w DLC Skandynawia dostaniemy to, czego na prawdę brakowało w dodatku Going East – Ekspansja Polska! – nowe modele skrzyżowań oraz nowe modele firm. Ich zwiastunem jest choćby model firmy, która wszystkim na myśl przywodzi Ikeę. Nie bez powodu :). Szwecja nie będzie jedynym krajem, który zobaczymy w tym dodatku. Obok niej zobaczymy Norwegię i Danię. Łącznie ponad 20 miast.

Tyle widać oglądając screeny. My mieliśmy przyjemność przyjrzeć się tworzonym obszarom bliżej. Zbyt wiele zdradzać nie możemy. Możemy powiedzieć tyle – pracy do zrobienia jeszcze sporo – dodatek nie został jeszcze skierowany do beta testów. Wypływa z tego prosty wniosek – nie ma większych szans na to aby dodatek trafił na półki sklepowe przed świętami Bożego Narodzenia. Możecie nam uwierzyć – to nie żaden chwyt marketingowy – na ten dodatek warto będzie czekać. Podróżując w szczególności dominującymi w Norwegii jednopasmówkami, wielokrotnie powiecie “WOW”. Lub inne słowa o podobnym znaczeniu:-)

A poniżej zdjęcia z z dodatku Skandynawia, m.in z Växjö oraz Linköping:

Dodatek: Bałtycki Szlak

Dodatek już dostępny!
 

Zamów już dzisiaj!

ETS2 – dodatek Bałtycki Szlak
69.99 zł
Promocja:64.99 zł
Facebook
Reklama ;-)
Trochę statystyki :)
  • 0
  • 14
  • 9
  • 13 722
  • 456
  • 10 948