daf_xf_03Licencje producentów od zawsze emocjonowały graczy. ETS2 pod tym względem było wielką niewiadomą. Jeszcze w lipcu tego roku sprawa była otwarta i stanowiła jedną, wielką niewiadomą. Równie prawdopodobne było pojawienie się jednej marki co pięciu. Koniec końców, na dzień premiery w ETS2 znalazły się trzy licencjonowane marki  – Man, Renault oraz Scania.

W okolicach premiery, światło dzienne ujrzała informacja iż w grzedaf_xf_02 mają szanse pojawić się licencje trzech kolejnych producentów. Jakich? Tego producenci gry nie ujawnili. W ten weekend tajemnica w pewnym stopniu się wyjaśniła. Możemy już z całą pewnością powiedzieć, że w grze niedługo pojawi się licencja firmy DAF. Czy będzie to oznaczało stworzenie przez producentów modelu po faceliftingu, czy tylko zmianę znaczka w obecnym w grze DAVie – tego powinniśmy się wkrótce dowiedzieć.

daf_xf_01Pozostają jeszcze dwa znaki zapytania – które dwie marki są jeszcze zainteresowane obecnością w ETS2. Na podstawie wcześniejszych wydarzeń i komunikatów na Facebooku, wydaje się, że bardzo zainteresowane jest Volvo. Kto więc pozostałby tym jednym, jedynym, niezainteresowanym producentem?

Jak widać Daf z kompletnie niezainteresowanego obecnością w ETS2, daf_xfstał się obecnym w grze. Obstawiamy więc iż niezainteresowany jest Mercedes. Może potrzeba by pokazać Mercedesowi siłę społeczności?

Przy okazji chcieliśmy poinformować o rozpoczęciu współpracy z http://ls-forum.pl/ – serwisem poświęconym Farming Simulator 2013. Zapraszamy do odwiedzania strony naszego partnera oraz polubienia jego profilu na facebooku 🙂

Dodatek: Bałtycki Szlak

Dodatek już dostępny!
 

Zamów już dzisiaj!

ETS2 – dodatek Bałtycki Szlak
69.99 zł
Promocja:64.99 zł
Facebook
Reklama ;-)
Trochę statystyki :)
  • 0
  • 96
  • 42
  • 16 610
  • 456
  • 10 948