W swoich propozycjach wielu z Was zwracało uwagę na konieczność powstania multiplayera. Ciągle zastanawiamy się nad umieszczeniem go na naszej liście.  To że powinien on powstać  jest oczywiste. Nie jest jednak pewne czy musimy go umieszczać na liście. Może to Was zdziwi, ale SCS Software doskonale sobie zdaje sobie sprawę z tego że gracze chcieliby multiplayera. Otrzymują takie sygnały nie tylko od graczy, ale też od serwisów takich jak nasz oraz od partnerów biznesowych i wydawców.

Kilkukrotnie rozmawiając z SCS Software podejmowaliśmy temat multiplayera. Niestety, za każdym razem, pan Pavel Sebor sprytnie uciekał od tego tematu. Nie oznacza to jednak ignorowania nas. Prośby o multiplayer nasiliły się do tego stopnia, że SCS stoi pod ścianą. Ma dwa wyjścia- zadowolić graczy możliwością gry sieciowej, lub na złość im, nie wprowadzać tej opcji. Sytuacja nie jest komfortowa, gdyż druga z opcji będzie swego rodzaju samobójstwem, a pierwsza może być poza zasięgiem. Musimy pamiętać, że SCS nie jest gigantem, tylko malutką firmą, a wbrew pozorom symulatory ciężarówek nie są milionowymi hitami.

Wydaje się więc, że w grze możemy nie spotkać trybu Multi z prawdziwego zdarzenia. Od dawna mówiło się o tym, że równoczesna jazda kilkuset kierowców po mapie Europy będzie nieosiągalna. Z drugiej strony 8 czy 20 kierowców ścigających się po Europie nie ma wielkiego sensu.

Podejrzewamy, że SCS Software zafunduje nam namiastkę trybu multiplayer, polegającą na systemie Virtual Spedition. Pozwoliłoby to przenieść nasze wirtualne przedsiębiorstwa z for, wprost do gry. Obiecujemy uparcie drążyć ten temat. Jeżeli okaże się, że nie ma szans na prawdziwe Multi, będziemy lobbować nad systemem VS. Jak na razie możemy się pochwalić iż jesteśmy w trakcie przygotowywania koncepcji takiego systemu. Szczegóły już wkrótce.

Dodatek: Bałtycki Szlak

Dodatek już dostępny!
 

Zamów już dzisiaj!

ETS2 – dodatek Bałtycki Szlak
69.99 zł
Promocja:64.99 zł
Facebook
Reklama ;-)
Trochę statystyki :)
  • 0
  • 189
  • 83
  • 127 149
  • 456
  • 10 948