Zacznijmy jednak od podsumowania ostatniego konkursu. Wygrała w nim, bardzo niewielką przewagą głosów, praca nr 7. Ze zwycięzcą postaramy się jak najszybciej skontaktować. W czasie głosowania miał miejsce incydent – na youtubie otwarcie namawiano na głosowanie na jedną prac. Na tyle jednak nieskutecznie iż dana praca, mimo to nie wygrała. Postaramy się ponownie zweryfikować prace pod kątem podobnych incydentów.

Tymczasem pragniemy ogłosić kolejny konkurs. Tym razem coś nie graficznego. Ostatni tydzień został zdominowany przez dyskusje o ACTA i o piractwie. Obmyślając konkurs postanowiliśmy pójść w tę stronę. Ogłaszamy zatem konkurs na hasło antypirackie, zniechęcające do korzystania z pirackich kopii gier.

Ideą konkursu jest stworzenie hasła które byłoby  zarazem kulturalne jak i dosadne, a przy tym potępiało piractwo i naświetlało jego złe strony. Nie chodzi tutaj bynajmniej o to, by upchnąć w jednym zdaniu jak najwięcej wulgaryzmów, czy słów obrażających tych, którzy używają nielegalnych kopii gier.  Hasło (im prostsze tym lepsze, chociaż dłuższe formy np. wierszyki też są mile widziane) może być związane bezpośrednio ze sprawą piratowania ETS2, ale nie musi. Równie dobrze może być to hasło dotyczące piractwa ogólnie.

Swoje propozycje należy nadsyłać na nasz adres mailowy admin@eurotrucksimulator2.pl tytułując maila “Hasło-piractwo”. Każdy zgłaszający uprawniony jest do nadesłania tylko jednej propozycji!. Prosimy się zastanowić, dwa razy nad hasłem, ponieważ żadnych jego korekt nie będziemy dopuszczać. Konkurs trwa do wtorku do godziny 23:59.

Ps. Już niedługo wpis o finansach w ETS2 🙂

Dodatek: Bałtycki Szlak

Dodatek już dostępny!
 

Zamów już dzisiaj!

ETS2 – dodatek Bałtycki Szlak
69.99 zł
Promocja:64.99 zł
Facebook
Reklama ;-)
Trochę statystyki :)
  • 0
  • 13
  • 7
  • 13 766
  • 456
  • 10 948