Dzień za dniem a informacji dotyczących rozszerzeń mapy Euro Truck Simulator 2 przybywa. Zaczęło się o plotkach dotyczących rozbudowy mapy w jednym kierunku. Teraz mamy informacje o trzech. I to fakty a nie plotki.   

W poprzednich newsach wspominaliśmy o dwóch domniemanych kierunkach dalszej rozbudowy mapy. Były to: Irlandia – sugerowana obrazkiem zawierającym znak kierujący do Belfastu oraz obszar w którym wielu z Was rozpoznało Skandynawię. Tak, nie myliliście się, to Skandynawia. Potwierdzili to autorzy gry publikując na swoim blogu wpis pod tytułem “Some Nordic Driving”. Data premiery dodatku nie jest jeszcze znana. Jest on wciąż tworzony. Przed twórcami jeszcze sporo pracy. Jedyne co możemy Wam ujawnić to fakt, że dodatek ten będzie zawierał dużo nowych modeli budnków ;-). Kilka nowych zdjęć z tego dodatku prezentujemy poniżej.

Wiemy więc już o Skandynawii. Otrzymaliśmy też, w postaci wspominanego screena, poważną “sugestię” iż możemy liczyć na DLC z Irlandią w roli głównej. Czytaliśmy rozliczne, pochlebne opinie chwalące twórców za ciągłe usprawnianie gry i wyrażające radość z powstawania aż dwóch nowych obszarów. Część z Was wyrażała jednak krytykę że działają dwutorowo zamiast skupić się na jednym dodatku.

Właśnie – dwutorowo. Okazuje się jednak, że prace trwały trójtorowo. I co więcej, ten trzeci, do tej pory tajny “tor”, ukaże się wkrótce, jako pierwszy! I to absolutnie za darmo! Panie i Panowie, w aktualizacji 1.11, zobaczymy trzy nowe miasta – Wenecję, Klagenfurt oraz Graz! Niby niewiele, ale za darmo. Co więcej, obszar ten tworzyli Polacy ze współpracującego z SCS Software studia HeavyLoads! Poniżej prezentujemy mapę oraz kilka screenów z nowego obszaru mapy.

Nie jest to jednak wszystko co zobaczymy w najbliższym patchu. Zobaczymy w nim moduł regulacji fotela w formie dużo bardziej zaawansowanej niż prezentowaliśmy wcześniej. Pamiętajcie jednak, że jest to moduł regulacji fotela i pozycji kierowcy, a nie wolna kamera! Co więcej gra zyska odświeżony interfejs, przybliżający jej wygląd do wciąż tworzonego American Truck Simulatora. A na koniec drobniutki smaczek – wyświetlany na ekranie route advisor – doradca drogowy… zacznie nam wskazywać jaka jest aktualna dozwolona prędkość. I tutaj kolejny smaczek. Doradca będzie wskazywał prędkość dozwoloną dla ciężarówek. Musicie bowiem pamiętać że nie wszędzie prędkość dozwolona dla samochodów osobowych pokrywa się z prędkością dozwoloną dla ciężarówek. Poniżej obrazki pokazujące te nowości.

seatets2_00346ets2_00336

Dodatek: Bałtycki Szlak

Dodatek już dostępny!
 

Zamów już dzisiaj!

ETS2 – dodatek Bałtycki Szlak
69.99 zł
Promocja:64.99 zł
Facebook
Reklama ;-)
Trochę statystyki :)
  • 0
  • 99
  • 45
  • 16 613
  • 456
  • 10 948