W dniu dzisiejszym przedstawiamy Wam model ciężarówki MAN. Został on przedstawiony na filmiku, który znajdziecie ponizej

Na filmie przedstawiono w pełni licencjonowaną ciężarówkę niemieckiej marki MAN. Trzeba przyznać, że twórcy postarali się i model wygląda jeszcze lepiej niż w German Truck Simulator. Zadbano o wiele szczegółów i detali trucka, włącznie z dopasowaniem do niego zestawu dodatków. Zaprezentowana w filmiku sceneria nowego symulatora pozwala nam zadać sobie pytanie: Czy to jeszcze gra, czy to już realne zdjęcia? Z punktu widzenia takich pytań, powoli możemy nazywać Euro Truck Simulator2, przełomowym wydarzeniem,  w kręgu symulatorów ciężarówek.

Pojawienie się Mana w filmiku, było dość zaskakujące. Ciężarówka tego producenta pojawiła się w German Truck Simulatorze. Wydawało się więc, że obecność w ETS2 jest pewna. Raz czy dwa pojawiły się screeny z Manem, po czym nastąpiła długa, niepokojąca cisza. Czyżby negocjacje z producentami ruszyły z miejsca i były bliskie pozytywnego zakończenia?

Oczywiście swojego MAN-a, będziemy mogli tuningować, udoskonalać według własnych upodobań. Podobnie jak w innych pojazdach pojawiła się także opcja zmiany interioru, od standardowego po luksusowy “kokpit”. Będziemy mogli dodawać także różnego rodzaju dodatki, np. zderzaki, aby każdy mógł podziwiać naszą ciężarówkę.

Na filmiku widzimy także elementy krajobrazu. Nie będziemy się zbytnio nad nimi rozpisywać, większość z nich widzieliśmy już na zdjęciach a nawet poprzednim German Truck Simulator. Pozostawienie przez twórców drogi przez Alpy, w zachodniej części Austrii, wbrew pozorom należy uznać za wielką zaletę, a nie wadę gry. Widoki robią duże wrażenie i ciężko skupić się wyłącznie na kierowaniu naszym zestawem.

Czekamy na kolejne wpisy czeskiego studia dotyczące ciężarówek czy zestawów, nawet tych które nie będą licencjonowane. Jesteśmy ciekawi czy zostanie utrzymany tam dość wysoki poziom odwzorowania, tak jak w ciężarówkach marki Scania, MAN czy Volvo oraz czy jazda nimi będzie równie komfortowa. Przekonamy się o tym za niecałe 11 tygodni.

Dodatek: Bałtycki Szlak

Dodatek już dostępny!
 

Zamów już dzisiaj!

ETS2 – dodatek Bałtycki Szlak
69.99 zł
Promocja:64.99 zł
Facebook
Reklama ;-)
Trochę statystyki :)
  • 0
  • 17
  • 13
  • 21 132
  • 456
  • 10 948