W ostatnim tygodniu zasypujemy Was informacjami o sprzedaży dodatku Going East! – Ekspansja Polska. Być może wręcz zarzucicie nam że sami się sprzedaliśmy. Prawda jest taka, że zasypaliście nas zamówieniami do tego stopnia, że większą część dnia zajmuje nam ich obsługa.

Wszystko po to, abyśmy spełnili cel jaki sobie założyliśmy. Dostarczenie gier kupującym na terenie Polski na dzień przed premierą gry. A więc nie 20 września, tylko 19tego! Konieczne jest spełnienie ku temu dwóch warunków:

1) CDP.pl musi dostarczyć nam gry jutro do godziny 10.00

2) My musimy dostarczyć koperty z grami poczcie i kurierowi jutro do 15tej.

Mamy więc, jakby nie patrzeć tylko mniej niż 5 godzin na ogarnięcie wszystkich zamówień. Żeby podołać temu zadaniu, musimy mieć przygotowane wszystko wcześniej, tak aby po otrzymaniu gier musieć tylko wrzucić je do kopert i zanieść na pocztę! I to właśnie robimy. Już teraz możemy powiedzieć, że mamy w pełni przygotowane do wysyłki wszystkie zamówienia z naszego sklepu do numeru 474.Wszystko pozostaje więc w rękach CDP.pl

Koperty osób, które zadeklarowały wpłatę z góry, a których wpłat jeszcze nie zaksięgowaliśmy, odłożyliśmy na oddzielną kupkę.

Są to zamówienia numer 164, 211, 299, 386, 439, 454, 467, 468, 473, 473

Jeżeli więc Wasze zamówienie znajduje się na powyższej liście, a Wy zrobiliście już przelew, prosimy wyślijcie na nasz mail sklep@eurotrucksimulator2.info potwierdzenie przelewu. To usprawni cała procedurę. Jeżeli natomiast nie zapłaciliście, bo rozmyśliliście się z zakupu, prosimy o wysłanie nam informacji mailowej o rezygnacji (o to samo zresztą prosimy wszystkich, którzy się rozmyślili – wolelibyśmy nie wysyłać paczek płatnych przy odbiorze osobom, które nie zamierzają tej paczki odebrać…).

W tym momencie ogarniamy zamówienia z Allegro. Jeżeli też chcecie zaopatrzyć się w dodatek Going East! Ekspansja Polska lub Złotą Edycję Euro Truck SImulator 2, możecie wciąż składać zamówienia. Gwarantujemy, że wszystkie kompletne zamówienia, złożone do jutra do godziny 7 rano, wyślemy w dniu jutrzejszym. Późniejsze – też postaramy się wysłać jutro, ale nie możemy obiecać że się wyrobimy ;-). Osoby płacące przy odbiorze, lub płacące z góry za pomocą szybkich płatności nie muszą się o nic martwić. Osoby kupujące dziś bądź jutro i płacące zwykłymi przelewami prosimy o wysłanie nam potwierdzeń.

Porządkując:

Dodatek Going East! Ekspansja Polska możecie kupić

a) W naszym sklepie: http://eurotrucksimulator2.info/pl/sklep/ekspansja/

b) na Allegro: http://allegro.pl/euro-truck-simulator-2-going-east-oficjalny-serwis-i3553192299.html

Złotą Edycję ETS2 możecie kupić

a) W naszym sklepie: http://eurotrucksimulator2.info/pl/sklep/ets2-zlota-edycja/

b) Na Allegro: http://allegro.pl/euro-truck-simulator-2-zlota-edycja-ofic-serwis-i3560926118.html

Dodatek: Bałtycki Szlak

Dodatek już dostępny!
 

Zamów już dzisiaj!

ETS2 – dodatek Bałtycki Szlak
69.99 zł
Promocja:64.99 zł
Facebook
Reklama ;-)
Trochę statystyki :)
  • 0
  • 15
  • 8
  • 13 768
  • 456
  • 10 948