Drodzy użytkownicy. Kończy się rok 2013. Nasz serwis istnieje już ponad trzy lata. W międzyczasie przeszedł już wiele mniejszych i większych zmian. Euro Truck Simulator 2 jest wciąż “otwartym” i żyjącym – zmieniającym się tytułem. Pora więc, by nadeszły kolejne zmiany i dla naszego serwisu. Tym razem nie będziemy jednak zmieniać szaty graficznej. Pora abyśmy skupili się na tym co serwis i forum zawierają. Zmiany zamierzamy wprowadzać płynnie w ciągu najbliższego tygodnia.

Jak wielu z Was mogło zauważyć, serwis informacyjny EuroTruckSimulator2.info to nie tylko aktualności ale seria różnych podstron. Problem jednak w tym, że aktualność tych podstron, jak i ich liczba pozostawiają dużo do życzenia. Postanowiliśmy coś z tym zrobić. W najbliższych dniach zamierzamy zaktualizować zawartość istniejących już podstron oraz dodać szereg nowych, zaplanowanych tak, aby były dla Was jak najbardziej przydatnymi. Na pierwszy ogień poszła zapowiedź Euro Truck Simulator 2, która po uaktualnieniu i zmodyfikowaniu stała się aktualnym opisem gry. Tekst znajdziecie pod adresem: http://eurotrucksimulator2.info/pl/opis-gry/

Oprócz tego planujemy poświęcić oddzielną sekcję oficjalnym dodatkom do ETS2 – wszakże obok DLC Going East: Ekspansja Polska powstały dwa dodatki z malowaniami ciężarówek, a kolejne dodatki są właśnie tworzone. Planujemy też niewielką strefę pomocy technicznej, pozwalającą wam na rozwiązanie podstawowych problemów związanych z grą.

Duże przeobrażenia czekają też nasze forum internetowe. Tutaj zmiany być może dosięgną także i jego wyglądu Zastanawiamy się nad wprowadzeniem nowego stylu graficznego, a także nad dokonaniem pewnych zmian dostępnego niegdyś stylu “Reksio”. W związku z tym styl ten (dostępny w tym momencie dla niektórych użytkowników forum), zostanie na kilka dni całkowicie wyłączony.

Aby dodać trochę świeżości forum poszukujemy przynajmniej jednego nowego moderatora. O aktualnych możliwościach dołączenia do naszego zespołu przeczytacie tutaj: http://eurotrucksimulator2.info/pl/dolacz-do-nas/

To jednak nie koniec. Planujemy także zmodyfikować regulamin. Nie powinno to jednak oznaczać znaczącej zmiany reguł. Chcemy pewne rzeczy doprecyzować i uporządkować. Wprowadzonych też zostanie szereg modyfikacji technicznych. Możliwe jest więc iż konieczne będzie czasowe wyłączenie forum na kilka godzin.

Dodatek: Bałtycki Szlak

Dodatek już dostępny!
 

Zamów już dzisiaj!

ETS2 – dodatek Bałtycki Szlak
69.99 zł
Promocja:64.99 zł
Facebook
Reklama ;-)
Trochę statystyki :)
  • 0
  • 161
  • 95
  • 13 914
  • 456
  • 10 948