gory4-2… choć nie na górskie drogi, tak jak te prezentowane na najnowszych screenach.

Czasami wychodzi tak, że mimo wcześniejszych planów wszystko się kumuluje i wyjazdy członków naszej redakcji się na siebie nakładają. W takiej sytuacji stanęliśmy w tym momencie. No nic. Na to nic się nie poradzi.

Chcemy poinformować iż do końca tego tygodnia, nie możecie się spodziewać żadnych nowych newsów (a prawdopodobnie też akceptacji komentarzy i  odpowiedzi na wasze maile). Wrócimy do życia po niedzieli, wraz ze świeżymi informacjami, także z targów Gamescom.

Mamy nadzieję, że SCS swoim oświadczeniem umieszczonym brzmiącym:

“Dopóki SCS Software nie ogłosi że Euro Truck Simulator 2 jest gotowy do wydania, każda z dat premiery, jaką można znaleźć w internecie jest czystą spekulacją. Jesteśmy daleko od zakończenia prac i potrzebujemy znacznej ilości czasu, aby skończyć to co zaczęliśmy.” 

SCS zapobiegnie szerzonym przez fanów teoriom spiskowym dotyczącym premiery. Przypomnijmy więc: Ani październik ogłaszany prez Gry OnLine, ani listopad, ogłaszany przez Rondomedia, nie są oficjalnymi datami premiery ETS2.

No cóż. Nie napawa to optymizmem, a w zanadrzu mamy niestety więcej informacji, które raczej was nie ucieszą. O nich jednak nie dzisiaj

Tymczasem zapraszamy do galerii krajobrazów, gdzie czeka na was 9 nowych screenów.

Dodatek: Bałtycki Szlak

Dodatek już dostępny!
 

Zamów już dzisiaj!

ETS2 – dodatek Bałtycki Szlak
69.99 zł
Promocja:64.99 zł
Facebook
Reklama ;-)
Trochę statystyki :)
  • 0
  • 11
  • 6
  • 13 719
  • 456
  • 10 948