W dniu dzisiejszym ogłaszamy konkurs dla grafików. Zadanie konkursowe polega na stworzeniu nowego obrazku tła dla naszego serwisu. Dla autora najlepszej pracy przewidziana jest nagroda w postaci kopii ETS2 wysyłanej w okolicach premiery gry. Prace prosimy przysyłać na adres pl@eurotrucksimulator2.info do niedzieli 30 września, do godziny 23:59.

Ogólne zasady konkursu:

1) Przedmiotem konkursu jest zaprojektowanie nowego obrazka tła (background picture) dla naszego serwisu
2) Termin nadsyłania zgłoszeń mija w niedzielę 30 września o godzinie 23:59. Prace prosimy nadsyłać na adres pl@eurotrucksimulator2.info.
3) Każdy nadsyłający może nadesłać maksymalnie trzy prace. Prace prosimy przesyłąć w formacie jpg lub png.
4) Nadsyłając pracę autor automatycznie wyraża zgodę na użycie jego pracy jako tła naszego serwisu.
5) Autor najlepszej pracy zostanie nagrodzony kopią gry Euro Truck Simulator 2 wysyłaną w okolicach premiery. W przypadku trudności z wyborem najlepszej pracy, administracja serwisu zastrzega sobie prawo do wyboru zwycięzcy w drodze głosowania fanów na prace wybrane przez redakcję w drodze preselekcji.
6) W przypadku niskiego poziomu nadesłanych prac organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odstąpienia od wykorzystania najlepszej pracy jako tła serwisu. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zgłoszenia prośby o dokonanie pewnych modyfikacji pracy przed umieszczeniem jej jako tła.
7) Za autora pracy przyjmuje się nadawcę e-maila, chyba że jego treść mówi inaczej. Organizatorzy nie są stroną sporów o uznanie autorstwa danej pracy.

Wytyczne do pracy:

1) Praca powinna zawierać element tła z grafiką, oraz czarne pole, które będzie znajdowało się pod zawartością bloga. “Czarne pole” powinno być usytuowane dokładnie tak samo jak w przypadku dotychczasowego tła tj. szerokość 960 pikseli, umieszczone centralnie, w odległości 125 pikseli od górnej krawędzi obrazka. Dolna część obrazka powinna zawierać gradientowe przejście w czerń, tak jak jest to w przypadku obecnego tła
2) Obrazek powinien obowiązkowo zawierać logo gry i hasło “OFICJALNA POLSKA STRONA GRY”
3)  Pożądanym jest aby obrazek zawierał nowy adres strony (eurotrucksimulator2.info) i/lub inne dodatkowe informacje ważne dla graczy np. data premiery gry/ cena gry w sklepach
4) W przypadku dodatkowych pytań dotyczących wytycznych prosimy zgłaszać je w komentarzach lub na adres mailowy.

Ps. Konkurs “A jaką Ty byś podjął decyzję” zostanie rozstrzygnięty przed najbliższym weekendem. Jego ocena jest dość czasochłonna.

Odpowiedzi na pytania związane z pracą:

1. Czy jest możliwość żebyśmy dostali logo w png na przeźroczystym tle?
Załączamy wysokiej jakości logo gry w formacie PSD oraz dotychczasowy background. http://eurotrucksimulator2.info/pl/pliki/materialy.zip

2. Czy logo może być w innym miejscu niż jest obecnie?
Tak, logo może być w innym miejscu. Ważne jest to żeby logo z niczym nie kolidowało. Prosimy więc uważać na znaczek Facebooka, który nie jest częścią obrazka tła.

3. Czy do stworzenia tła mamy wykorzystać materiały z galerii?
Najwygodniejszym i najpewniejszym źródłem informacji, które nie będzie rodziło sporów jest blog SCS Software.

4. Czy jest jakieś ograniczenie co do “wagi” tego tła? Ile max KB?
Nie. Jednakże jak wiadomo im mniej tym lepiej – strona będzie się szybciej ładowała.

5. Czy na pewno mamy użyć adres “eurotrucksimulator2.info”?
Tak. Lada dziań pojawi się tam mini stronka powitalna 🙂

Dodatek: Bałtycki Szlak

Dodatek już dostępny!
 

Zamów już dzisiaj!

ETS2 – dodatek Bałtycki Szlak
69.99 zł
Promocja:64.99 zł
Facebook
Reklama ;-)
Trochę statystyki :)
  • 0
  • 15
  • 10
  • 13 723
  • 456
  • 10 948