Drodzy gracze. Dziś 11 listopada. Święto niepodległości! Nie będziemy wygłaszać tutaj patriotycznych haseł, ani podkreślać wagi tego dnia. Zdecydowaliśmy się, że zrobimy Wam małą niespodziankę, udostępnimy kilka darmowych kluczy aktywacyjnych STEAM, z Polską w tle. A więc klucze aktywacyjne do Paczki Polskich Malowań, oraz, nieco poza tematem, do DLC High Power Cargo Pack (DLC z naczepami)

Nie może być jednak za łatwo, nie dostaniecie kodów na talerzu. Zasady są proste. W każdym kluczu jedna litera została zastąpiona znakiem zapytania. Należy zgadnąć brakującą literę, a następnie aktywować klucz na STEAMie

Po kolei:

 1. Wybierasz jeden z kluczy
 2. Zgadujesz brakującą literę
 3. Próbujesz aktywować na STEAMie (oczywiście w przypadku paczki malowań, trzeba mieć ETS2 aktywowane na STEAMIE. Jak to zrobić? Poradnik w języku angielskim znajdziecie tutaj: http://activate.worldoftrucks.com/ Aktywacja dodatku przebiegać będzie wtedy dokładnie tak samo.)
 4. Kto pierwszy, ten lepszy. Każdy klucz może być aktywowany tylko raz. Jeżeli kod nie działa to znaczy, że albo nie trafiłeś brakującego znaku, albo ktoś już go aktywował.
 5. Powodzenia!

Kody STEAM do pakietu polskich malowań

8AVLC-3?EV2-3D3EC
VDIPH-K62NH-W?I3C
D6?77-I53G8-ADQDV
E4A3N-BRI?E-DTAE0
YGVDA-DHD2Q-?IY2L

Kody STEAM do DLC High Power Cargo Pack

YR?WY-0TBFF-T0ND7
A28CQ-NR?FI-74J2L

Dodatek: Bałtycki Szlak

Dodatek już dostępny!
 

Zamów już dzisiaj!

ETS2 – dodatek Bałtycki Szlak
69.99 zł
Promocja:64.99 zł
Facebook
Reklama ;-)
Trochę statystyki :)
 • 1
 • 88
 • 37
 • 16 602
 • 456
 • 10 948