Niestety nie mamy podglądu czy umieszczone przez nas w formie zagadki kody zostały wykorzystane czy nie. Jest szansa, że nikt nie zgadł.
Każdy klucz mógł być aktywowany tylko i wyłącznie raz, przez jedną osobę, jeżeli więc otrzymaliście info o duplikacie lub wykorzystaniu kodu, to oznacza, że ktoś był szybszy lub miał więcej szczęścia. Tak więc poniżej umieszczamy kody już z pełnej formie, bez brakujących znaków. Jeżeli nikt nie trafił, to wciąż obowiązuje kto pierwszy ten lepszy 😉

W przypadku paczki malowań, trzeba mieć ETS2 aktywowane na STEAMIE. Jak to zrobić? Poradnik w języku angielskim znajdziecie tutaj: http://activate.worldoftrucks.com/ Aktywacja dodatku przebiegać będzie wtedy dokładnie tak samo.

Kody STEAM do pakietu polskich malowań
8AVLC-3FEV2-3D3EC
VDIPH-K62NH-WLI3C
D6D77-I53G8-ADQDV
E4A3N-BRIAE-DTAE0
YGVDA-DHD2Q-TIY2L

Kody STEAM do DLC High Power Cargo Pack
YRJWY-0TBFF-T0ND7
A28CQ-NRMFI-74J2L

I na koniec niespodzianka dla tych “niegrzecznych”, którzy do tej pory nie zdecydowali się zaopatrzeć w oryginała. Edycja roku! Kod: 0J8RB-Z9HRA-JLPWN

Gratulujemy szczęśliwcowi, który zgarnia ten kod. Wszystkim pozostałym polecamy promocję na Humble Bundle! Platformie, na której kupując gry wspierasz instytucje charytatywne. Sam decydujesz ile zapłacisz. Jeżeli zapłacisz więcej niż średnia wpłata  do tej pory (w momencie pisania newsa ok 6.15$) otrzymasz paczkę zawierającą nie tylko Euro Truck Simulator 2, ale takżę GRID 2 i kilka innych tytułów!

 

Dodatek: Bałtycki Szlak

Dodatek już dostępny!
 

Zamów już dzisiaj!

ETS2 – dodatek Bałtycki Szlak
69.99 zł
Promocja:64.99 zł
Facebook
Reklama ;-)
Trochę statystyki :)
  • 0
  • 115
  • 54
  • 16 629
  • 456
  • 10 948