Myśleliście, że jednorazowy konkurs na 10 tygodni przed premierą to wszystko na co stać nas i CD Projekt? Chyba nas nie doceniacie 🙂 Dziś kolejny piątek, a więc kolejny konkurs i kolejny raz Euro Truck Simulator 2 do wygrania! Będziemy starać się zaskakiwać Was tak do samej premiery ;-). Dzisiaj w szranki niech staną graficy! Niedługo być może skierujemy się do humanistów, a może do tych, którzy wiedzę o ETS2 mają w małym palcu. Kto wie 🙂 Obiecujemy że to nie ostatni konkurs ;-).

Z przyjemnością ogłaszamy konkurs na projekt tapety dotyczącej ETS2. Zapraszamy do podjęcia wyzwania. Oto zasady jak się bawimy 😉 :

 1. Przedmiotem konkursu jest zaprojektowanie tapety na pulpit promującej grę Euro Truck Simulator 2.
 2. Każdy  gracz może zgłosić maksymalnie trzy prace. Każdy przesłany obrazek będzie traktowany jako oddzielna praca (Jeżeli użytkownik nie będzie zadowolony z wysłanej wersji tapety i prześle jej poprawioną wersję – będzie ona traktowana jako kolejna praca)
 3. Zgłaszane prace powinny mieć proporcje 4:3 lub 16:9.
 4. Dodatkowym atutem będzie zawarcie na tapecie jakichś informacji o grze (np. data premiery; informacje o jakiejś cesze gry np. licencjonowanych markach itp.) lub jakiegoś hasła promującego ETS2.
 5. Nagrodą w konkursie jest jedna kopia wersji podstawowej gry Euro Truck Simulator 2, wysłana w okolicach premiery tytułu.
 6. Wybór najlepszej pracy zostanie dokonany przez komisję złożoną z przedstawiciela bloga i przedstawiciela CD Projekt. W przypadku trudności z wyborem, organizatorzy zastrzegają sobie prawo do przeprowadzenia na blogu ankiety na podstawie kilku, najlepszych zdaniem komisji, prac.
 7. Jeżeli poziom nadsyłanych prac będzie bardzo dobry, najlepsze z nich będą miały szanse na dołączenie do oficjalnych materiałów promocyjnych gry.
 8. Prace prosimy nadsyłać w formacie .jpg. Możliwe iż w niektórych przypadkach, po zakończeniu konkursu będziemy prosili autorów o przygotowanie wersji w innych formatach.
 9. Prace prosimy przesyłać do wtorku do godziny 23:59 na adres admin@eurotrucksimulator2.pl , w tytule pisząc „Konkurs – tapeta” oraz swój Nick lub imię i nazwisko.
 10. Administracja zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu konkursu.
Powodzenia! Z niecierpliwością czekamy na wyniki Waszej pracy 🙂
Ps. Liczy się jakość a nie szybkość nadesłania. Uprzejmie prosimy osoby, które nie mają zielonego pojęcia o grafice, o poważne zastanowienie się, czy jest sens udziału w tym konkursie. Będzie jeszcze kilka konkursów o różnej tematyce. Każdy znajdzie coś dla siebie i będzie miał szanse na wygraną. Oglądając niektóre z nadesłanych prac zaczynamy się zastanawiać nad sensownością konkursu.
Dodatek: Bałtycki Szlak

Dodatek już dostępny!
 

Zamów już dzisiaj!

ETS2 – dodatek Bałtycki Szlak
69.99 zł
Promocja:64.99 zł
Facebook
Reklama ;-)
Trochę statystyki :)
 • 0
 • 13
 • 11
 • 21 128
 • 456
 • 10 948