Po tygodniu przerwy powracamy do serii filmów prezentowanych przez SCS, której możemy śmiało nadać tytuł “Naczepy z  poprzednich symulatorów w ETS2”. Film prezentujemy poniżej:

Ogólnie charakter filmów nie zmienił się. W podobny sposób zostają przedstawione dziś dwie naczepy: “Refrigerated container” czyli nielicencjonowana chłodnia i “Lowbed” – platforma do przewozu różnego rodzaju maszyn  takich jak: koparki, traktory czy wózki widłowe. Widzimy maluteńki krok w przód, gdyż chłodnia została nieco zmodernizowana i wygląda lepiej niż jej poprzedniczka w GTS. Jednak tylko pozornie naczepy są głównym tematem tego newsa. My postanowiliśmy wyostrzyć wzrok i skupić się na otaczającym krajobrazie. Poniżej kilka ciekawych faktów, które dostrzegło nasze bystre i surowe oko. 🙂

Naczepa z firmy Stokes pokazywana jest na stacji benzynowej, którą kiedyś pokazywano na kilku screenach. Stacja wygląda bardzo dobrze i bardzo europejsko. Wyznaczone są miejsca parkingowe oddzielne dla samochodów, oddzielne dla ciężarówek, a infrastruktura jest dość dobrze rozbudowana, (pojawiają się kosze na śmieci czy ławeczki).

Kolejnym poprawionym elementem jest zjazd/wyjazd do stacji benzynowej. W poprzednich symulatorach pas włączania/wyłączania był nienaturalnie szeroki i śmiało można byłoby tam wjechać konkretnym gabarytem. Teraz podobnie jak w realnym świecie wyjazdy są dość wąskie i to sprawi, że będziemy musieli wykazać się większym kunsztem kierowcy.

Ponownie pojawiają się ronda, ale tylko dwupasmowe. Ciekawi jesteśmy, czy będą także ronda jednopasmowe, na terenach mniej zurbanizowanych.

Najbardziej jednak ucieszył nas krajobraz górzysty, na tle którego przedstawiana jest naczepa do przewozu maszyn. Wreszcie są to konkretne góry i rzeczywiście oddają klimat górskiego krajobrazu. Widzimy także punkt poboru opłat łudząco podobny do realistycznego, jednak na chwilę obecną nie możemy Wam zdradzić, gdzie to miejsce się znajduje, gdyż z tym łączy się pewna niespodzianka, którą poznacie w najbliższych dniach.

Korzystając z okazji mamy przyjemność poinformować iż wspominanym niedawno, mniejszym projektem studia SCS Software jest gra Scania Truck Driving Simulator! W grze spotkamy się z kilkoma trybami gry: Kursem na prawo jazdy, zawodami Young European Truck Driver, testem refleksu, zadaniami ekstremalnymi czy też z trybem wolnej jazdy. Tajemnicą poliszynela jest to, że przygotowujemy specjalnie dla Was serwis o tej grze. Niestety mamy pewne trudności techniczne, dlatego jego otwarcie się opóźnia. Tymczasem zapraszamy więc na stronę o tej grze (ponoć niedługo ma być zaktualizowana) internauty Pabboloo pod adresem http://scaniasimulator.pl/ Więcej o nowej grze napiszemy już wkrótce, na naszym nowym serwisie 🙂

Dodatek: Bałtycki Szlak

Dodatek już dostępny!
 

Zamów już dzisiaj!

ETS2 – dodatek Bałtycki Szlak
69.99 zł
Promocja:64.99 zł
Facebook
Reklama ;-)
Trochę statystyki :)
  • 0
  • 109
  • 49
  • 16 623
  • 456
  • 10 948