Zapraszamy do obejrzenia kolejnego filmu od twórców Euro Truck Simulator  2, tym razem przedstawiającego modele naczep. Film możecie znaleźć poniżej.

Czeskie studio wymyśliło sobie plan wypuszczenia serii newsów o naczepach, których będziemy mogli używać w najnowszym symulatorze. My już po pierwszym filmie jesteśmy zawiedzeni. Przedstawiono na nim trzy naczepy – dwa kontenery, które mieliśmy okazję zobaczyć ponad dwa lata temu w German Truck Simulator i jedną naczepę do przewozu szkła, która była przedstawiona jakiś czas temu przy okazji pokazywania screenów.

Euro Truck Simulator 2 postrzegany przez wielu obserwatorów jako “przełom” czy “symulator na kilka najbliższych lat”, wyposażony w naczepy wydane kilka lat temu (które nie zostały nawet w najmniejszym stopniu zrewolucjonizowane)? To do siebie nie pasuje… Zdajemy sobie sprawę, że twórcy nie mają licencji na wszystko i nie mogą wszystkiego zrobić idealnie, ale wypadałoby, gdyby te naczepy zostały jakoś zmodyfikowane i dostosowane do wysokiego poziomu ETS2.

Mamy nadzieję, że nasza mocno krytyczna opinia szybko się zmieni, a najlepszym bodźcem do zmiany poglądu na sytuację, będzie przedstawienie kolejnych naczep. Nie muszą zwalić nas z nóg lecz mamy nadzieję, żę będą one różnić się od tych z poprzednich gier i że swym poziomem dorównają standardom naczep, przedstawionych wcześniej przez Czechów.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w przyszłym tygodniu (do piątku włącznie). Wtedy też przedstawimy Wam poprawne odpowiedzi.

Dodatek: Bałtycki Szlak

Dodatek już dostępny!
 

Zamów już dzisiaj!

ETS2 – dodatek Bałtycki Szlak
69.99 zł
Promocja:64.99 zł
Facebook
Reklama ;-)
Trochę statystyki :)
  • 0
  • 14
  • 9
  • 13 722
  • 456
  • 10 948