Czas mija szybko. Liczba dni pozostałych do premiery dodatku Going East: Ekspansja Polska jest już liczbą jednocyfrową! Premiera dodatku przewidziana jest na 20.09, więc już za 9 dni! Pora więc przypomnieć parę informacji dotyczących dodatku.

1) Dodatek, bez względu czy kupiony jako cyfrowy czy pudełkowy, będzie można aktywować na STEAM.
2) Jeżeli grało się na podstawowej mapie, lub po prostu na mapie nie kolidującej z obszarem DLC – będzie można kontynuować rozgrywkę na dotychczasowym zapisie gry
3) Cena sugerowana dodatku wynosi 39,99 zł i będzie wymagał do swojego działania posiadania pełnej, legalnej kopii Euro Truck Simulator 2. Jeżeli nie macie jeszcze oryginalnego ETS2 możecie zakupić niejako 2 w 1 – Euro Truck Simulator 2: Złota Edycja. Jest to paczka zawierająca w sobie Euro Truck Simulator 2 oraz dodatek Going East: Ekspansja Polska. Wszystko to wydane w formie tzw. Gamebooka czyli książki z grą. Cena sugerowana tej paczki wynosi 79,99 zł.
4) Wersje pudełkowe zarówno Złote Edycji jak i samego dodatku  powinny być dostępne w największych sieciach sprzedaży już 20.09.2013r. Możecie zamówić je także m.in. w naszym sklepie internetowym: http://eurotrucksimulator2.info/pl/sklep/ . Postawiliśmy sobie za cel dostarczenie naszym klientom gry na dzień przed premierą. Mamy nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze i mu sprostamy 🙂
5) Dodatek nie będzie zawierał w sobie żadnych nowych ciężarówek, ani “bajerów” w grze.

Jak wspominaliśmy na naszym forum, DLC będzie sygnowane najprawdopodobniej jako wersja 1.5.2. Będzie zawierała w sobie najnowsze usprawnienia techniczne, a więc niejako patch. Ci, którzy nie planują rozszerzać swojej mapy o tereny Polski, Słowacji i Węgier, nie muszą się jednak martwić. W ciągu kilku dni po premierze dodatku patch ten zostanie udostępniony wszystkim graczom. (Patch – a więc łatka usprawniająca grę, a nie dodatkowe tereny na mapie) Zgodnie bowiem z polityką SCS, DLC ma zawierać tylko mapę. Twórcy nie chcą zmuszać graczy do płacenia za usprawnienia techniczne.

Na koniec zapraszamy do zapoznania się ze świetnym fanowskim filmikiem zapowiadającym dodatek!

Ps. Wiemy, że psujemy zabawę, ale od razu sprowadzamy na ziemię – patch nie będzie zawierał w sobie nowego Volvo.

Dodatek: Bałtycki Szlak

Dodatek już dostępny!
 

Zamów już dzisiaj!

ETS2 – dodatek Bałtycki Szlak
69.99 zł
Promocja:64.99 zł
Facebook
Reklama ;-)
Trochę statystyki :)
  • 0
  • 15
  • 10
  • 13 723
  • 456
  • 10 948