Jak przyznają twórcy Euro Truck Simulator 2, są już w końcowej fazie tworzenia dodatku DLC Skandynawia!

ets2_scandinavia_kalmar_006Nie oznacza to jednak, że premiera tego dodatku będzie miała miejsca za kilka czy kilkanaście dni. Przed twórcami będzie jeszcze wymagający proces testów wewnętrznych, poprawki i optymalizacja. A to zabieg czaso- i pracochłonny.

Dodatek ten jest znacznieets2_scandinavia_kalmar_007 większy i bardziej złożony niż Going East – Ekspansja Polska. Liczba miast będzie dwukrotnie większa, a nowych modeli stworzonych na potrzeby tego dodatku – czterokrotnie większa.

Jeżeli wszystko będzie szło gładko, w praktyce należałoby oczekiwać testów trwających około trzech miesięcy. To oznaczałoby że grę powinniśmy zobaczyć na półkach sklepowych przed weekendem majowym. Kiedy dokładnie?

ets2_scandinavia_kalmar_005Studio konsekwentnie odmawia podania jakiegokolwiek terminu. Stosowana jest maksyma “Będzie, kiedy będzie zrobione”.

Wpis ilustrujemy ets2_scandinavia_kalmar_004pokazującymi odwzorowanie w grze szwedzkiego miasta Kalmar. Nie trudno zauważyć, że prezentuje się ono znacznie atrakcyjniej niż miasta w dodatku Going East, nie mówiąc już o terenach w podstawowym Euro Trucku.

ets2_scandinavia_kalmar_002Coraz lepszą prezencję gry (15 darmowych aktualizacji) czy kolejnych dodatków zawdzięczamy sukcesowi produktu. Euro Truck był tworzony przez grupę kilkunastu osób. Do premiery Going East zespół powiększył się dwukrotnie, by w dniu dzisiejszym liczyć ponad 50 osób. Należy też pamiętać, że same prace nad mapą Euro Truck Simulator 2 rozpoczęły się prawie pięć lat temu. Przed nami najprawdopodobniej jeszcze jeden dodatek mapowy, który zapewne będzie jeszcze lepszy.

Wydaje się, że sam proces “rewitalizacji” ets2_scandinavia_kalmar_001terenów z podstawowego ETS2, a więc dostosowania ich jakością i szczegółowością do terenów DLC Skandynawia, mógłby być tematem, który pochłonąłby kilka miesięcy prac studia.

Na koniec, pragniemy poinformować że Event na platformie World of Trucks, w którym możecie zgarnąć Raven Design Paint Jobs DLC, został przedłużony do 14.01.2015.

Dodatek: Bałtycki Szlak

Dodatek już dostępny!
 

Zamów już dzisiaj!

ETS2 – dodatek Bałtycki Szlak
69.99 zł
Promocja:64.99 zł
Facebook
Reklama ;-)
Trochę statystyki :)
  • 0
  • 99
  • 45
  • 16 613
  • 456
  • 10 948