SCS sukcesywnie uchyla rąbków tajemnicy dotyczących ich projektów. Mimo ze bardzo lakonicznie, starają się poinformować nas o o każdym z projektów. Oprócz ETS2, na tapecie są projekty o roboczych tytułach Euro Coach Simulator oraz American Truck Simulator.

p579_atsZanim wrócimy do głównej gry, chwilę wspomnijmy o dwóch pozostałych. SCS Software zaprezentowało screen związany z American Truck Simulator. Screen przedstawia typową, amerykańską ciężarówkę. Jest to jednak bardziej praca “studyjna” niż przedsmak nowego tytułu. Tworząc ten model, graficy zastosowali pierwszy raz nową metodą modelowania, dzięki której stworzone modele, przy zachowaniu tej samej jakości, posiadają sporo mniej wielokątów,hiway04c a dzięki temu mniej obciążają silnik gry. Pracując nad ATS twórcy planują przetestować odmienną metodę prowadzenia i finansowania projektu. Jaką? Tego na razie nie możemy ujawnić.

hiway03cTwórcy pracują też nad Euro Coach Simulatorem. W związku z tym przedstawili oni screeny Scanii Irizar. Znajdziecie je na profilu facebookowym: http://www.facebook.com/ecs.polska Z tego co udało nam się dowiedzieć, ETS2 i ECS będą współużytkowały tę samą mapę – mapa ETS2, jest stopniowo przystosowywana na potrzeby symulatora autokarów.hiway02c Jak daleko zajdą zmiany? Jak szerokie będą funkcjonalności nowego tytułu? Tego jeszcze nie wiadomo.

Po konferencji “Dzień Symulatorów” zorganizowanej przez CDP.PL wspominaliśmy o planach stworzenia najnowszych modeli ciężarówek licencjonowanych w ETS2. Dziś możemy obejrzeć pierwsze efekty pracy. Na screenach zobaczymy Iveco Stralis Hi-Way. Ta, oraz inne ciężarówki, oraz liczne, drobne usprawnienia, będą pojawiały się w kolejnych darmowych patchach, w czasie tej kalendarzowej wiosny.hiway01c Kwestie DLC wciąż są owiane dość dużą tajemnicą. W czasie ostatnich dwóch miesięcy nie dowiedzieliśmy się od twórców niemal niczego nowego, a zwłaszcza czegokolwiek, czym moglibyśmy się oficjalnie podzielić.

Dodatek: Bałtycki Szlak

Dodatek już dostępny!
 

Zamów już dzisiaj!

ETS2 – dodatek Bałtycki Szlak
69.99 zł
Promocja:64.99 zł
Facebook
Reklama ;-)
Trochę statystyki :)
  • 0
  • 173
  • 73
  • 127 133
  • 456
  • 10 948