Drodzy użytkownicy, w maju musicie być wobec nas wyjątkowo cierpliwi :-). Newsy na naszym blogu będą pojawiały się najprawdopodobniej w liczbie jednego lub dwóch tygodniowo

Obserwując ilości komentarzy do ostatnich newsów potwierdza się nasze smutne przypuszczenie, że nie lubicie czytać długich tekstów. To niestety potwierdza tezę o negatywnym wpływie internetu na młodych ludzi.

Właśnie zakończyliśmy kolejną ankietę, tym razem dotyczącą ceny ETS2.  Oddano 2183 głosy. Od razu pragniemy uspokoić, iż testowaliśmy skrypt i mimo wielokrotnych prób głosowania, głos danej osoby był liczony tylko raz.

Zwycięzcą głosowania została opcja 50-59 złotych, na którą głosowały 604 osoby. 511 osób, stwierdziło, że gra jest warta maksymalnie 49 złotych, a 416, czyli niemal 20% miało węża w kieszeni i stwierdziło, że nie warto wydawać ani grosza, skoro można pobrać z neta. Pomijając fakt, że szczęśliwie zwyciężył przedział 50-59 złotych, wyniki są bardzo rozczarowujące. Spodziewaliśmy się, że zwrócicie na to, jakim wielkim krokiem do przodu będzie ETS2 i jak bardzo dużą, w porównaniu do T&T będzie ono grą. W przypadku T&T gracze zastanawiali się między 39 a 49 złotych. Tutaj między 49 a 59. Prawdę mówiąc oczekiwaliśmy wyniku co najmniej 10 złotych wyższego. W porównaniu do poprzednich symulatorów ciężarówek które były tworzone ok 10 osobowym zespołem w 8-10 miesięcy, ETS2 jest tworzony 20 osobowym zespołem, w 16-20 miesięcy. Nie oznacza to, że gra ma być 4 razy droższa, ale razi nas trochę fakt wrzucania jej do tego samego cenowego worka co ETS1 i GTS.

Najbardziej załamuje jednak to, że 20% osób jawnie deklaruje, że chce grę ukraść. Ilu zagłosowało na inne opcje, mimo, że chce ukraść – nie wiadomo. Taki wynik załamuje naszą wiarę w sens prowadzenia tego bloga, naszą wiarę w  sens współpracy z SCS, naszą wiarę w celowość wszystkich naszych akcji, które miały na celu stworzenie dla Was jak najlepszego wydania gry w Polsce. No nic. Zaryzykujemy, być może ostatni raz.

W naszych głowach narodził się pewien szalony pomysł, który co więcej, ma szanse na bycie zrealizowanym. Co byście powiedzieli na imprezkę promocyjną związaną z ETS2 i T&T podczas któregoś z najbardziej znanych zlotów ciężarówek? Mamy w głowie sprecyzowane plany, jednak za wcześnie by je publicznie ogłaszać. Musicie uwierzyć nam na słowo, że realizacja naszych pomysłów dałaby grubą imprezkę promującą gry 🙂 Imprezę, w której na prawdę warto byłoby wziąć udział. Tak więc pytanie do Was: Na którym zlocie chcielibyście taką imprezę i czy w ogóle warto robić taką imprezę. Zapraszamy do głosowania  w ankiecie na górze strony 🙂

Ps. Wybraliśmy tylko te imprezy, które wydają się wykonalne i rozsądne jeżeli chodzi o termin. Bydgoszcz byłaby za wcześnie, a  PMS najprawdopodobniej za późno.

Dodatek: Bałtycki Szlak

Dodatek już dostępny!
 

Zamów już dzisiaj!

ETS2 – dodatek Bałtycki Szlak
69.99 zł
Promocja:64.99 zł
Facebook
Reklama ;-)
Trochę statystyki :)
  • 0
  • 99
  • 45
  • 16 613
  • 456
  • 10 948