Takie pytanie zaczęliśmy sobie zadawać w ostatnich dniach. W tym czasie zostaliśmy niemal zasypani filmikami z ETS2. Wszystkie miały charakter gameplayów. Czy to dobrze, czy źle, że SCS zasypuje nam filmikami pokazującymi jazdę – oceńcie sami.

Jeden z tych filmików, autorstwa SCS Software to klasyczny game-play pokazujący urywki z podróży. Materiał ten skupia się przede wszystkim na pokazaniu nam efektu wody rozbryzgującej spod kół na mokrej nawierzchni.

Kolejne dwa filmiki zostały wykonane przez brytyjskiego wydawcę i testera gry. Ich autorzy postanowili wykorzystać genialne w swojej prostocie narzędzie – efekt przyspieszenia. Tym razem widzimy cały przejazd a nie tylko urywki. Widzimy je jednak w szaleńczym przyspieszeniu. Dzięki temu możemy jednak doświadczyć tego jak duża jest mapa udostępniana graczom. Przebicie się z jednego końca mapy na drugi to ponad dwie godziny realnej jazdy ciągnikiem z najmocniejszym silnikiem, najszybciej jak tylko ciężarówka i ograniczenia prędkości pozwalają. Rozmiary mapy robią więc niemałe wrażenie :-).

Przy okazji chcielibyśmy podsumować ostatni konkurs. Jego zwycięzcą został Krzysiek Luboch. Zwycięzcy gratulujemy! Konkurs okazał się bardzo podchwytliwy, wręcz dla nas samych. Bardzo dobrze, że po zakończeniu konkursu wywołaliście dyskusję w komentarzach. Inaczej na śmierć zapomnielibyśmy o tym, że CD Projekt wydał niegdyś 18 WOS: American Long Haul! Poprawne odpowiedzi brzmią więc następująco:

1)W którym roku powstało studio SCS Software, które jest twórcą gry Euro Truck Simulator 2? 1997r.
2) Jak się nazywa seria symulatorów wydawana przez Cd Projekt? Świat Symulatorów
3) Którym kolejnym polskim wydawcą gier SCS Software jest CD Projekt? Drugim. Pierwszym wydawcą był Topware. Następnie CD Projekt wydał ALH, następne gry dalej wydawał Topware, potem 18 WOS: Extreme Trucker 2 wydało City Interactive. Kolejnym wydawcą było Fono Game, które wydało reedycje gier i paczkę ETS:International. Potem ponownie nastała era CD Projektu.

Dodatek: Bałtycki Szlak

Dodatek już dostępny!
 

Zamów już dzisiaj!

ETS2 – dodatek Bałtycki Szlak
69.99 zł
Promocja:64.99 zł
Facebook
Reklama ;-)
Trochę statystyki :)
  • 0
  • 13
  • 7
  • 13 766
  • 456
  • 10 948