Pamiętacie gdy około półtora roku temu, na naszym blogu pojawiły się dwa Screeny związane z roślinnością? Jeden z nich przedstawiał widok z lasu na drogę, drugi natomiast pokazywał nam drogę na Hradec w Czechach. Po tak długim czasie, kolejny raz piszemy o roślinności.

rosl2Trzeba przyznać że na przełomie tego czasu nastąpił ogromny skok jakościowy.  Screeny mogą zaskoczyć nas swoją realistyką. Te sprzed półtora roku wydają się przy nich materiałami sprzed lat dziesięciu. Flora przy drodze zachwyca swoim bogactwem, urozmaiceniem, zagęszczeniem i złożonością, W zależności od strefy klimatyczno-roślinnej występują  różne gatunki drzew. Dopiero teraz, jadąc po Europie, w pełni poczujemy leśny klimat i charakter Starego Kontynentu.

Co ciekawe, pełnię tego klimatu będą mogli poczuć także posiadacze rosl8starszego sprzętu. Zgodnie z zapewnieniami autorów flora została zoptymalizowana (także pod względem swojej ilości)  a ustawienia szczegółowości będą dotyczyły także i roślinności. Dzięki temu nie będzie ona zbyt wymagająca dla słabszych pecetów.  Aby osiągnąć ten cel twórcy zostali zmuszeni do wielu kompromisowych decyzji.

rosl9Nie tak dawno SCS pokazywało nam jak wygląda jazda w czasie deszczu. Tym razem przyszła pora na ukazanie nam wyglądu mgły. Musimy szczerze przyznać że mgła wygląda bardzo realistycznie i oba te zdarzenia atmosferyczne są o niebo lepiej odwzorowane niż w przypadku poprzednich gier studia.

Więcej screenów mgły i roślinności w Galerii 7: Roślinność i warunki admosferyczne

Dodatek: Bałtycki Szlak

Dodatek już dostępny!
 

Zamów już dzisiaj!

ETS2 – dodatek Bałtycki Szlak
69.99 zł
Promocja:64.99 zł
Facebook
Reklama ;-)
Trochę statystyki :)
  • 0
  • 158
  • 93
  • 13 911
  • 456
  • 10 948