… Dziś zamierzamy poświęcić parę słów nowemu tytułowi przygotowywanemu przez SCS Software – a mianowicie Euro Coach Simulator. Nim jednak to zrobimy pragniemy poświęcić chwilę sprawie patcha do ETS2.

Pragniemy poinformować, iż pojawiła się drobna łatka 1.3.1. Wnosi ona zasadniczo jedną znaczącą poprawkę – usprawnia współpracę gry z modami, które były niekompatybilne z wersją 1.3.  Patch możecie pobrać stąd: http://www.eurotrucksimulator2.com/update.php Jak zapewne wielu z Was zauważyło – błąd dotyczący niewyświetlania się procentów uszkodzeń zestawu, szczególnie przy mniejszej rozdzielczości wciąż się powtarza. My już poprawiliśmy tłumaczenie, znajdzie się ono w grze w kolejnym patchu.

Tematem przewodnim tego newsa jest jednak Euro Coach Simulator – nowa gra od twórców ETS2. Otóż SCS Software zaczęło prace nad nową, mniejszą grą. Usiądziemy w niej za kółkiem autokarów i będziemy mogli przemierzać nimi wirtualną Europę.

Skoro Europę – to zapewne taką, jaką znamy z ETS2. Lecz czy tylko? Czy gry będą jakoś połączone? Ile gra będzie kosztowała? Czy posiadacze ETS2 będą musieli za nią płacić tyle ile za ETS2? Kiedy gra wyjdzie? Jakie będą licencje? Za wcześnie jeszcze by móc odpowiedzieć na którekolwiek z tych pytań.  Obiecujemy jednak, że gdy będziemy mieli jakiekolwiek nowe informacje, będziemy się z nimi dzielić, lecz nie tutaj. Aby nie robić bałaganu, stworzyliśmy oddzielny, dedykowany grze profil Facebook: http://www.facebook.com/ecs.polska Tam planujemy informować o tytule na bieżąco.

Żeby nieco was jednak wgłębić w temat zapraszamy do zapoznania się z dwoma materiałami. Pierwszym z nich są modele 3d dodane do edytora gry w ramach patcha 1.3.0. Umożliwiają one dodawanie do mapy dworców oraz przystanków. Drugim jest filmik z sesji nagrywania dźwięków autokaru Scania Touring HD. Zapraszamy do oglądania:

 

no images were found

Dodatek: Bałtycki Szlak

Dodatek już dostępny!
 

Zamów już dzisiaj!

ETS2 – dodatek Bałtycki Szlak
69.99 zł
Promocja:64.99 zł
Facebook
Reklama ;-)
Trochę statystyki :)
  • 0
  • 19
  • 9
  • 13 772
  • 456
  • 10 948