W ramach współpracy z producentem serii Truck Simulator – firmą SCS Software i serwisem HardTruckSite.pl rusza akcja zbierania pomysłów dotyczących najnowszego symulatora – Euro Truck Simulator 2.

Z doświadczenia wiemy, że jako gracze – często dysponujecie ciekawymi pomysłami na uatrakcyjnienie gry. Kilkanaście z nich pojawiło się już w komentarzach naszego bloga lub wysyłaliście je nam na skrzynkę. Teraz postanowiliśmy wprowadzić w życie zorganizowaną akcję nadsyłania propozycji i pomysłów dotyczących tej gry. Tworząc to razem mamy dużo większą siłę przebicia niż pojedynczy użytkownicy, piszący maile do SCS, ze swoimi prośbami. Od pana Pavla Sebora, kierownika projektu, już uzyskaliśmy obietnicę przeczytania, przeanalizowania i odniesienia się do naszych propozycji. Warto więc grać, ponieważ mamy realne szanse coś ugrać 🙂

Prosimy Was abyście swoje propozycje zgłaszali w komentarzach do tego newsa. Postarajcie się być w miarę realistami i proponować takie rozwiązania, które są w zasięgu SCS Software. Pamiętajcie, cudotwórcami ani Rockstar Games, z wielomilionowym budżetem też nie są 😉 Wszyscy doskonale wiemy, że czasem parę drobnych szczegółów, albo przywrócenie rozwiązań ze starszych tytułów, może znacznie ulepszyć grę. Piszcie to, co Wam leży na wątrobie: które rozwiązania były najlepsze i powinny wrócić, czego brakuje w ETS2, co trzeba poprawić. Nie krępujcie się powtarzać czyichś propozycji. Dla nas to będzie znak, że dana propozycja jest szczególnie ważna.

Z Waszych propozycji wybierzemy te najciekawsze, “osiągalne” i przede wszystkim najczęściej pojawiające się. To oczywiste, że właśnie takie mają największe szanse na realizację. Być może, jako oddzielną listę, dołączymy do nich zbiór wszystkich postulatów, które pojawiły się w komentarzach.

Aby przekonać Pavla Sebora do swoich propozycji, musimy wykazać profesjonalizm. Nasze propozycje nie mogą być bezładnym zbiorem haseł: typu: Zróbcie hiper mapę, 20 miast w Polsce, zarąbisty multiplayer itp. Musimy zejść na ziemię a czasem też udowodnić swoje racje i ukazać poparcie wśród fanów. Dlatego z Waszych propozycji zrobimy wspomnianą listę i damy Wam możliwość wyrażenia swojego poparcia dla niej. Jeszcze pracujemy nad rozwiązaniem technicznym. Być może będzie to wirtualna petycja, być może będziecie podpisywali ją klikając Lubię to na Facebooku, lub wpisując się w komentarzu. Duże poparcie, sensowne, osiągalne pomysły, udowodnienie swoich racji, gotowe rozwiązania… Dzięki temu będziemy mieli największe szanse przekonania SCS Software!

Do dzieła 🙂

Dodatek: Bałtycki Szlak

Dodatek już dostępny!
 

Zamów już dzisiaj!

ETS2 – dodatek Bałtycki Szlak
69.99 zł
Promocja:64.99 zł
Facebook
Reklama ;-)
Trochę statystyki :)
  • 0
  • 14
  • 9
  • 13 722
  • 456
  • 10 948