dedlcPatch 1.4.8, opanowujący nieco pożar wywołany przez wersję 1.4.1, wyszedł niemal tydzień temu. Teraz w najlepsze trwa sezon urlopowy. Wydawałoby się, że wokół ETS2 nic się nie dzieje. Dzieje się, dzieje po cichu i zaręczamy Wam, że jest to istna cisza przed burzą 😉

W ostatnich tygodniach, Euro Truckiem, zainteresował się bliżej serwis Gry OnLine, poświęcając mu kilka materiałów. Zapraszamy do zapoznania się z nimi.

Większość informacji, które umieścili autorzy opracowania pochodzi od firmy Rondomedia – wydawcy gry w krajach niemieckojęzycznych.  Zamieszczona okładka pochodzi więc z wersji na rynki niemieckojęzyczne. Może Was zdziwić, gdyż nie jest ona w żaden sposób podobna, z okładki ETS2, którą kojarzycie. Z niewiadomych przyczyn – Rondomedia stworzyło własną okładkę, zawierającą logotyp ETS1 i jedno z pierwszych zdjęć pochodzących z ETS2, już do podstawowej wersji drugiego Euro Trucka. Teraz, jak widać, kontynuują tę konwencję. Nie musicie się jednak bać. SCS Software i IMGN.pro – polski wydawca gry przygotują inną, znacznie lepszą okładkę 🙂

Ogłoszona data premiery – 20 września 2013 roku, stanowi też swoistą partyzantkę ze strony Rondomedia. Już nie pierwszy raz, podają oni datę premiery, która nie jest potwierdzana przez producenta gry, ani żadnego innego wydawcę. Rodzime IMGN.pro, jako datę premiery, zachowawczo podaje końcówkę trzeciego kwartału. Wszystko wskazuje na to, że Gry On-Line, podając datę premiery, nie pomylą się, lub pomylą się ledwie o kilka dni.

Czujemy się także zobowiązani, sprostować kilka nieprawdziwych informacji związanych z dodatkiem DLC – Go/Going East: Ekspansja Polska! do ETS2. Fakty przedstawiają się więc następująco.

  • DLC będzie dodatkiem PŁATNYM. Cena DLC nie jest jeszcze znana! Podawane w internecie ceny to tylko plotka.
  • Dodatek NIE BĘDZIE zawierał żadnych dodatkowych ciężarówek. Nowe ciężarówki producentów, których licencje zostały udostępnione na potrzeby ETS2, będą udostępniane w formie bezpłatnych patchy.
  • Dodatek zostanie wydany w Polsce zarówno w wersji cyfrowej (elektronicznej), pudełkowej oraz bundle (paczka zawierająca wersję podstawową ETS 2+ dodatek z Polską – dla tych którzy jeszcze nie nabyli ETS2)
  • Premiera w Polsce odbędzie się w dniu premiery światowej!

Korzystając z okazji chcielibyśmy przypomnieć o organizowanym przez naszą redakcję konkursie Virtual Master Truck. Na jego stronie  internetowej umieściliśmy ankiety pozwalające głosować na najlepsze prace w wybranych kategoriach. W pozostałych kategoriach głosowanie rozpocznie się jeszcze dziś! 😉

Dodatek: Bałtycki Szlak

Dodatek już dostępny!
 

Zamów już dzisiaj!

ETS2 – dodatek Bałtycki Szlak
69.99 zł
Promocja:64.99 zł
Facebook
Reklama ;-)
Trochę statystyki :)
  • 0
  • 98
  • 44
  • 16 612
  • 456
  • 10 948