Z przyjemnością pragniemy poinformować iż Euro Truck Simulator 2 będzie elementem serii Świat Symulatorów. Aby to uczcić, przygotowaliśmy małą niespodziankę. Ale o tym za chwilę.

Świat Symulatorów to najnowsza seria wydawnicza firmy CD Projekt poświęcona najlepszym grom z gatunku symulatorów. Oprócz tytułów Euro Truck Simulatora 2 i innych tytułów  SCS Software, można znaleźć w niej też tytuły takich firm jak Astragon Software, Rondomedia oraz Giants Software (Farming Simulator, Ski Region Simulator). Więcej o serii możecie dowiedzieć się na ich:

-stronie: http://symulatory.cdprojekt.pl/
-profilu na Facebooku: http://www.facebook.com/swiatsymulatorow

 Zapraszamy szczególnie na Facebooka. Chłopaki odpowiedzialni za Świat Symulatorów, zgodzili się poświęcać sporo uwagi tematyce ETS2. Dzięki temu, przynajmniej na razie zwolnią oni nas z potrzeby zakładania własnego profilu na Facebooku. Wy na tym skorzystacie, bo nie będziecie musieli sprawdzać co chwilę czy napisaliśmy coś nowego :-).

Aby uczcić włączenie gry do serii i rozpoczęcie współpracy, razem z profilem Świata Symulatorów pragniemy ogłosić konkurs!.  Nagrodą w nim będzie ( a jakżeby inaczej :P) kopia gry Euro Truck Simulator 2, wysyłana, tak szybko, jak to będzie fizycznie możliwe :-).

Na czym polega zadanie konkursowe? Musicie wgryźć się na profil Świata Symulatorów na Facebooku – http://www.facebook.com/swiatsymulatorow i znaleźć na nim drugą część,dwuwyrazowego hasła. Uwaga, skubańcy zakamuflowali ją dość mocno :-).

Pierwszą częścią hasła jest słowo: “Wielkie”

Kiedy uda wam się złożyć dwuwyrazowe hasło, wyślijcie je na adres admin@eurotrucksimulator2.pl – konkurs trwa do poniedziałku, do 23:59. Zapraszamy – spośród nadesłanych poprawnych odpowiedzi wylosujemy zwycięzcę!

Ps. Kolejny news – tym razem stricte o ETS2 najpóźniej jutro

Dodatek: Bałtycki Szlak

Dodatek już dostępny!
 

Zamów już dzisiaj!

ETS2 – dodatek Bałtycki Szlak
69.99 zł
Promocja:64.99 zł
Facebook
Reklama ;-)
Trochę statystyki :)
  • 0
  • 15
  • 10
  • 13 723
  • 456
  • 10 948