Skan artykułu dotyczącego ETS 2 z miesięcznika "Ciężarówka"

Skan artykułu dotyczącego ETS 2 z miesięcznika "Ciężarówki"

Do premiery gry jeszcze kilka miesięcy, tymczasem już teraz pojawiła się pierwsza wzmianka o Euro Truck Simulator 2 w prasie. Informacje o grze pojawiły się o dziwo nie w prasie komputerowej, lecz w tej dotyczącej ciężarówek i transportu. Uściślając- artykuł którego skan (serdecznie dziękujemy Bartkowi z serwisu Onlytrucks.pl za udostępnienie skanu) przeczytacie klikając w miniaturkę pochodzi z miesięcznika “Ciężarówki”. Autorem tekstu jest Michał “Miki” Mikołaszek, postać którą powinniście dobrze kojarzyć z HTS-u. Zapraszamy do lektury, bo materiał prezentuje dość dobry poziom.

To nie koniec dobrych informacji 🙂 SCS  dalej kombinuje z cieniami, co możemy ocenić oglądając trzy obrazki umieszczone na końcu tego newsa. Przedstawiają one Scanię w środowisku korzystającym z nowego oświetlenia i nowego systemu cieniowania. Co ciekawe efekty możemy podziwiać także na interiorze. Czemu akurat Scanię? Odpowiedź jest banalna: Przedstawiciele studia wybierają się w przyszłym tygodniu do centrali Scanii, która mieści się w szwedzkim mieście Södertälje i przygotowują właśnie specjalną prezentację na spotkanie z tym producentem. Zaraz po tej prezentacji, jej kopia zostanie udostępniona fanom, o czym na pewno poinformujemy. Szczegółowy cel wizyty ekipy Pavla Sebora jest owiany ścisłą tajemnicą ale nietrudno się go domyślić. Może to być podpisanie umowy, finalizacja negocjacji lub też próba radykalnej zmiany sytuacji, jeżeli dotychczasowe negocjacje nie przynosiły oczekiwanych efektów. W tej sytuacji nie pozostaje nam nic innego jak trzymać kciuki za powodzenie negocjacji. Możecie wierzyć lub nie, ale producenci ciężarówek nie są łatwym partnerem do rozmów dla studia tworzącego tak niszowe gry.

Przy okazji prosimy Was o dalsze przysyłanie swoich propozycji dotyczących limitowanych wersji ETS2. Możecie je składać w komentarzach do poprzedniego newsa. Ostatnio intensywnie ciśniecie nas na temat “trzeciego projektu” a także forum. W tej sytuacji w ciągu najbliższych dwóch tygodni powstanie kolejny odcinek serii “Z listów i komentarzy”

sc1sc3sc2

Dodatek: Bałtycki Szlak

Dodatek już dostępny!
 

Zamów już dzisiaj!

ETS2 – dodatek Bałtycki Szlak
69.99 zł
Promocja:64.99 zł
Facebook
Reklama ;-)
Trochę statystyki :)
  • 0
  • 18
  • 12
  • 13 726
  • 456
  • 10 948