W sieci pojawił się nowy tekst dotyczący Euro Truck Simulator 2. Coś w charakterze wrażeń z krótkiej przejażdżki, autorstwa przedstawiciela serwisu Gamelot.pl. SCS zaprezentowało natomiast filmik pokazujący menu zarządzania firmą. Zapraszam więc do lektury.

Na początku chcę zabrać Was w podróż razem z SCS-em. Zaprezentował on niedługi filmik, pokazujący obsługę menu gry, w szczególności tych menu, które są związane z prowadzeniem firmy. Co tu mówić wiele – jak wiemy SCS skupia się w pierwszej kolejności na kierowaniu pojazdem. Model ekonomiczny, jak sami autorzy przyznają nie będzie powalał. Więcej o ekonomii nie napiszę, gdyż jako studenta nauk ekonomicznych, krew by mnie żywcem zalała. Jako przeciwstawienie ekonomii SCS wspomina o czasie rozgrywki. Według ich wyliczeń na przejechanie wszystkich dróg na mapie potrzeba minimum 40 godzin. Jest to dość ostrożna kalkulacja. W czasie ubiegłego tygodnia roboczego pokonałem ledwie 25% całej mapy. Faktem jest, że oprócz zwykłego grania raportowałem błędy, robiłem screeny, prowadziłem bloga, kanał na FB, a także kontaktowałem się ze znajomymi przez komunikatory ;].

Wszystkich którzy wyciągają wnioski dotyczące licencji pragniemy poinformować: Negocjacje z tyloma producentami to istne bagno i pole minowe w jednym. Większość z nich stwierdziła: “Być w grze – brzmi interesująco. Ale ostateczną decyzję podejmiemy dopiero jak zobaczymy ostateczny produkt. Także z licencjami może być “Od zera do milionera”. I może to zająć kilka dni albo i kilka tygodni.

Natomiast serwis Gamelot.pl opublikował artykuł swojego redaktora, który miał przyjemność odwiedzić siedzibę CD Projektu i przy okazji zagrać tam w wersję beta Euro Truck Simulatora 2. Artykuł znajdziecie pod adresem: http://gamelot.pl/?p=11510 Jak przyznał w tekście sam autor, nie spędził on zbyt długiego czasu na graniu w ten tytuł, ani nie jest przedstawicielem społeczności fanowskiej symulatorów ciężarówek. Prywatnie nie zgodziłbym się z kilkoma jego stwierdzeniami i opiniami. Ale takie prawo redaktora – prawo do wyrażania własnej opinii :-). Znacie już wrażenia z bety zwykłego gracza gier komputerowych. Jutro poznacie wrażenia miłośnika gatunku. Dziś właśnie mijają równe cztery tygodnie od momentu kiedy rozpocząłem beta testy Euro Truck Simulatora 2. Wypadałoby więc podzielić się z wami wrażeniami i screenami 😉

Dodatek: Bałtycki Szlak

Dodatek już dostępny!
 

Zamów już dzisiaj!

ETS2 – dodatek Bałtycki Szlak
69.99 zł
Promocja:64.99 zł
Facebook
Reklama ;-)
Trochę statystyki :)
  • 0
  • 113
  • 53
  • 16 627
  • 456
  • 10 948