W ankiecie, którą rozpoczęliśmy miesiąc temu pytaliśmy Was o zainteresowanie wersjami limitowanymi i preferencje dotyczące ich ceny. Pytaliśmy o wariant cenowy, gdyż my i wydawnictwo mieliśmy mocno odmienne zdania. Naszą sugestią było 150%, ich sugestią 250%. Aby rozstrzygnąć kto ma rację i tę opcję wcielić w życie, została stworzona ankieta. Spodziewaliśmy się znaczącego zwycięstwa jednej z opcji. Tymczasem wyniki wprawiły nas w osłupienie. Oddano 1445 głosów z czego, a mimo to ankiety nie rozstrzygnięto. Trudno to uwierzyć, ale opcje 150% i 250% zdobyły tyle samo głosów, co więcej okrągłą – po 500. Równo 200 osób, czyli niecałe 14% zadeklarowało wprost, że zamierza grę spiratować, natomiast 245 osób stwierdziło, iż zadowoli się wersją podstawową. Tak wyrównanej walki się nie spodziewaliśmy 😉

W wyniku naszej ankiety, jeżeli ów wydawca zdobędzie prawa wydawnicze, najprawdopodobniej będziemy mieli do czynienia z wersją limitowaną oscylującą, metodą złotego środka, wokół 200% ceny wersji podstawowej. Po dość długiej dyskusji wybraliśmy wspólnie listę gadżetów, które mogłyby wydawać się Wam fajne i byłyby przy tym osiągalne w realizacji. Stwierdziliśmy też, że nie będziemy na razie proponować Wam gotowych zestawów. Chcemy abyście z poniższej listy wybierali w ankiecie maksymalnie po 3 elementy. Najpopularniejsze z tych dodatków będą umieszczane w edycji limitowanej, aż osiągniemy poziom 200% ceny normalnej wersji.

Udostępniamy listę propozycji wraz z ankietą:

Ankieta zakończona!

Zdecydowaliśmy się nie udostępniać w ankiecie takich opcji jak np dodatkowe trasy, dodatkowe ciężarówki. Powód jest prosty. Dodatki w wersji limitowanej, to dodatki które macie mieć Wy i tylko Wy. W przypadku, gdyby dodatki były w wersji elektronicznej, szybko wypłynęłyby do sieci i wersja limitowana straciłaby swoją unikalność.

Dodatek: Bałtycki Szlak

Dodatek już dostępny!
 

Zamów już dzisiaj!

ETS2 – dodatek Bałtycki Szlak
69.99 zł
Promocja:64.99 zł
Facebook
Reklama ;-)
Trochę statystyki :)
  • 0
  • 185
  • 105
  • 13 938
  • 456
  • 10 948