Tak! Nasz serwis w dniu dzisiejszym obchodzi drugą rocznicę swojej obecności w sieci! Zastanawiamy się czy powinniśmy się chwalić statystykami, czy zgodnie z popularną w naszym kraju mentalnością się żalić. Postaramy się to wyśrodkować 😉 . News, dla porównania ile się zmieniło ozdabiamy pierwszymi screenami z gry, zrobionymi niemal dwa i pół roku temu.

Liczby rzeczywiście są naszym powodem do radości. Nie ma co mówić o nich  dużo. Zobaczcie sami na screenie .

ets2_2Chociaż dokładne statystyki zaczęliśmy prowadzić dopiero miesiąc po premierze serwisu widać że ruch rok do roku wzrósł niemal dwukrotnie. Milion odwiedzin wygenerowanych przez 300 tysięcy unikalnych użytkowników to bardzo dużo jak na serwis o niszowej grze.W czasie tego roku najbardziej owocne były dla nas ostatnie dwa miesiące. Wtedy to serwis zrobił ogromy marketingowy skok do przodu. Zawdzięczamy go wyjazdowi Piotrka do Pragi. W pierwszym półroczu 2012 roku serwis odwiedzany był średnio 2000-2500 razy dziennie. Obecnie jest to ponad 3000 razy, a w niektóre dni liczba odwiedzin zbliżała się do 5000!

Wspomniany przełom nastąpił gdy SCS umieściło informacjeets2_4 o jego wizycie w studio i link do naszej strony. Nie mogliśmy przepuścić takiej okazji. Poszliśmy za ciosem. Czas spędzany przez Piotrka w Czechach to duża dawka newsów i unikalnych materiałów. Zdecydowaliśmy się uruchomić także profil na Facebooku. W ciągu niecałych 5 tygodni został on polubiony 2000 razy. Do historii przejdzie screen przedstawiający Renault Premium z napisem “ETS2 wymiata”. Został on polubiony ponad stukrotnie! Wreszcie na koniec zdecydowaliśmy się uruchomić kanał na YouTube. Zamieszczony przez nas filmik został obejrzany ponad 50 tysięcy razy!. Chwilowo zmagamy się z problemem – Piotrek nie ma czasu nagrywać materiałów oraz zajmują one tak dużo że trzeba by je wysyłać pocztą na płytach DVD. Mimo wszystko dalej zamierzamy kuć żelazo póki gorące.

ets2_6Dla równowagi należy ponarzekać. Żaląc się musimy stwierdzić, że nie tak sobie to wyobrażaliśmy. Wyobrażaliśmy sobie, że w dniu dzisiejszym, życie każdego z nas będzie wyglądało tak, jak zakładaliśmy dwa lata temu – że będziemy mieli dużo mniej obowiązków, niż rzeczywiście mamy. Zakładaliśmy, że w dniu dzisiejszym będziemy już dawno po premierze, a nie zawieszeni w próżni czekając aż SCS zdecyduje się ujawnić datę premiery a CD Projekt skład edycji limitowanej i ceny gry. Podobnie jak Wy jesteśmy zmęczeni tym długotrwałym czekaniem.

Życzymy sobie jak i Wam, aby firmy się zlitowały i podały nam te informacje jak najszybciej. Wam – abyście się mogli nimi cieszyć, nam – abyśmy nie musieli wciąż odpowiadać, że nadal nie są znane.

Dodatek: Bałtycki Szlak

Dodatek już dostępny!
 

Zamów już dzisiaj!

ETS2 – dodatek Bałtycki Szlak
69.99 zł
Promocja:64.99 zł
Facebook
Reklama ;-)
Trochę statystyki :)
  • 0
  • 163
  • 96
  • 13 916
  • 456
  • 10 948