drogowskazyeu8-2Dzisiaj przedstawiamy wam ogromną porcję kilkunastu świeżych fotek, na których możemy ujrzeć drogi lokalne oraz typowe  dla danych państw znaki drogowe. Zdjęcia umieszczamy w tekście oraz w Galerii 3: Krajobrazy z gry.

Twórcy gry już raz pokazali nam nowe rozwiązania dotyczące drogowskazów, prezentując oznaczenia francuskie. Te zrobiły na nas dość duże wrażenie. Czesi postanowili pójść za ciosem i pokazać nam drogowskazy z innych krajów Europy. Możemy zobaczyć oznaczenia stworzone na wzór realnych znaków w państwach Francji, Czech, Niemiec, Włoch, Polski i innych. Inną sprawą jest to, jak zostały one odzwierciedlone. Niektóre przypominają do złudzenia te realne – przykładem mogą być drogowskazy francuskie i włoskie. Inne są odwzorowane trochę gorzej – jak czeskie i holenderskie. Przyglądając się polskim, trudno nie dojść do wniosku iż nie poświęcono ich jakości wystarczającej uwagi. Drogowskazy niemieckie praktycznie w ogóle nie przypominają tych realnych. Chyba zgodzicie się ze stwierdzeniem, że dużo lepiej byłoby, gdyby zostały one pobrane żywcem z GTSa. Nowe znaki niemieckie wg nas wyglądają bardzo źle i te które były w ETS1 jak i GTS prezentowały się duuuuużo lepiej. No ale nie ma co patrzeć darowanemu koniowi w zęby. Tym razem, nareszcie znaki są zindywidualizowane dla każdego państwa.

Oprócz screenów oznakowania SCS przedstawiło screeny z dróg lokalnych.lokalne2-2 A na nich… droga którą wierni fani kojarzą z… Austrian Truck Simulator. Jak widać tereny te zostaną przeniesione do ETS2, bez większych modyfikacji. Nie jest to taki zły pomysł gdyż ten rejon prezentował się na prawdę przyzwoicie.

A Wam, jak podobają się drogowskazy ? Czy też jesteście zdania że niektóre z nich można jeszcze udoskonalić? Czekamy na Wasze opinie w komentarzach 🙂

Dodatek: Bałtycki Szlak

Dodatek już dostępny!
 

Zamów już dzisiaj!

ETS2 – dodatek Bałtycki Szlak
69.99 zł
Promocja:64.99 zł
Facebook
Reklama ;-)
Trochę statystyki :)
  • 0
  • 15
  • 10
  • 13 723
  • 456
  • 10 948