Z przyjemnością możemy poinformować, że data premiery DLC Going East! – Ekspansja Polska jest niezagrożona 😉 Kody seryjne wygenerowano. Płyty matki są w tym momencie wysyłane wydawcom – w tym polskiemu IMGN.pro (który dystrybucyjnie jest wspierany przez CDP.pl)

Co to oznacza? SCS uznało produkt za gotowy do bycia wydawanym i rozpoczęło wysyłanie go do swoich partnerów. Lada dzień, wydawcy będą więc mogli skierować grę do tłoczni.. A potem już tylko pakować i wysyłać do sklepów 😉 Do premiery pozostało 18 dni, więc nic nie powinno stanąć na przeszkodzie w wydaniu gry 20 września. Wydaje nam się, że margines czasowy jest na tyle duży, że wydawca będzie w stanie wysłać grę do sprzedawców z kilkudniowym wyprzedzeniem.

Umacnia nas to w nadziei, że uda się nam, jako jednym ze sprzedawców, otrzymać od CDP gry 17-18 września, tak aby trafiły do kupujących u nas na dzień przed premierą (jeżeli też chcecie kupić dodatek u nas – serdecznie zapraszamy ). Wiele wskazuje na to, że w okolicach premiery DLC pojawi się też patch o sygnaturze 1.5.0 lub nieco wyższej. Z założenia jego zawartość znajduje się w instalatorze DLC. Być może jednak twórcy wprowadzą jeszcze pewne poprawki i ulepszenia – w związku z czym do użycia patcha zostaną zmuszeni zarówno posiadacze podstawowego ETS2, jak i tego, rozszerzonego o DLC. Patch będzie zawierał uniwersalne usprawnienia, a więc niezależne od tegoo, czy zdecydowaliście się kupić dodatek czy nie i będzie kompatybilny z oboma wariantami gry.

Przy okazji zapraszmy do zapoznania się z mapą rozbudowanego obszaru. Jak widać są pewne zmiany w porównaniu do mapy którą pokazywaliśmy w styczniu. Pojawiła się m.in. DK 17 z Warszawy do Lublina 😉 Jeżeli ktoś nie czuje się jeszcze przekonany do potrzeby zaopatrzenia się w legalną kopię dodatku, to pragniemy poinformować że na podstronie Ekspansja Polska! pojawiło się kilka nowych screenów. Screeny, jak i być może filmiki będą pojawiały się w najbliższych dniach zarówno na naszym portalu jak i profilu facebook.

Dodatek: Bałtycki Szlak

Dodatek już dostępny!
 

Zamów już dzisiaj!

ETS2 – dodatek Bałtycki Szlak
69.99 zł
Promocja:64.99 zł
Facebook
Reklama ;-)
Trochę statystyki :)
  • 0
  • 403
  • 183
  • 128 550
  • 456
  • 10 948