Gdy Studio SCS Software ogłosiło tworzenie DLC Italia, wielu graczy zastanawiało się czy studio ograniczy się do części kontynentalnej, czy odwzorują także wyspy – Sycylię i Sardynię. Dziś, poznaliśmy połowę odpowiedzi. 

Dziś już możemy potwiedzić – Sycylia znajdzie się w ETS2, wraz z jej trzema głównymi, portowymi miastami. Liczba lokacji, wynika wprost ze skali 1:20, w której odwzorowywania jest mapa w grze. Nie pozwala to bowiem na sensowne umieszczenie tam większej ilości lokacji.

Z racji na rozmiar, skalę mapy, czy otoczenie maleńkiej wyspy przez wodę z każdej strony, przy jednoczesnej bliskości kontynentalnej części Włoch – wyjątkowo trudnym zadaniem było odpowiednie stworzenie tzw. dalekiego horyzontu – ukazanie tego co gracz będzie w rzeczywistości widział w oddali, podróżując nad brzegiem morza. 

Na maleńkim obszarze Sycylii znajdziecie najważniejsz drogi, fabryki, a także osobliwości natury jak jeden z najbardziej znanych wulkanów – Etnę. Nie zabraknie też śródziemnomorskiego charakteru architektury. Miejmy nadzieję, że twócom gry uda się uchwycić klimat, który możecie znać ze znanych włoskich filmów. I czy będą nawiązania do sycylijskiej mafii?  Na temat Sardynii nic jeszcze nie wiadomo.

Oprócz sycylijskiej uczty dla oczu, SCS Software przygotowało kolejną! Panie i Panowie – wideo zwiastun nadchodzącego DLC Italia!

Co więcej, pracownicy SCS Software deklarują żę w najbliższym tygodniu PODADZĄ DATĘ PREMIERY dodatku DLC Italia.

Przypominamy: Do momentu oficjalnego ogłoszenia daty premiery przez SCS Software a następnie wydawcę IMGN.PRO i dystrybutora CENEGA – wszystkie daty wydania które znajdujecie w sklepach prowadzących przedsprzedaż to tylko i wyłącznie spekulacje!

Dodatek: Bałtycki Szlak

Dodatek już dostępny!
 

Zamów już dzisiaj!

ETS2 – dodatek Bałtycki Szlak
69.99 zł
Promocja:64.99 zł
Facebook
Reklama ;-)
Trochę statystyki :)
  • 1
  • 18
  • 12
  • 13 726
  • 456
  • 10 948