W końcu jest – DLC Cabin Accessories – niedrogi, płatny dodatek, dzięki któremu wyposażycie kabiny swoich ciężarówek w dziesiątki różnych, przyjemnych dla oka bajerów!

Równolegle z DLC, swoją premierę ma finalna wersja aktualizacji 1.21. Dostęp do niej można uzyskać przez platformę STEAM. Wersja Non Steam dostępna jest przez Updater, a lada dzień powinny zostać udostępnione klasyczne linki do pobrania. Aktualizacja 1.21 jest aktualizacją czysto techniczną, wprowadzającą setki drobnych usprawnień w grze, mapie, ruchu ulicznym, fizyce, optymalizacji i wielu, wielu innych.

Aktualizacja 1.21, sama w sobie nie zawiera dodatku DLC Cabin Accessories, który jest całkowicie zewnętrznym, płatnym produktem. DLC Cabin Accessories możecie zakupić w naszym sklepie internetowym ŚwiatSymulatorów.pl w cenie 14.99 zł (to mniej niż na STEAMie, gdzie kosztuje on 3,99 Euro.

Dodatki do kabiny to interesująca odskocznia od tego, co do tej pory wiedzieliśmy w postaci dodatków. Oferta nie ogranicza się więc już tylko do nowych terenów i paczek malowań. Naszym zdaniem ten dodatek to strzał w dziesiątkę, a to co w nim znajdziecie jest warte swojej kwoty – ok 16 złotych.

W DLC Cabin Accessories znajdziemy dodatki zarówno na szybę (GPS, przywieszki: proporczyki małe i duże, mini szaliki, firanki), przywieszki pod sufit

(pluszowe kostki, piłeczki, czaszki, kulę dyskotekową), dodatki na deskę rozdzielczą (kubek, pieski kiwające głową, hawajską tancerkę, skórzany portfel, okulary przeciwsłoneczne, kompas, smartfon czy… nadgryzioną kanapkę //chyba z fast foodu, bo nam jeszcze nie zgniła 😉 //), a także przedmioty które możemy ulokować na podłodze bądź fotelu pasażera (Notebook, torbę podróżną, damską torebkę czy lodówkę turystyczną).

Co najważniejsze, na wszystkie te elementy działa fizyka gry. Reagują więc one zależnie od naszej jazdy. Jest to realistyczne reagowanie, a nie, jak w przypadku modów, reagowanie w oparciu animacje sprzężone z ruchem kierownicy. Elementy DLC nie miałoby racji bytu gdyby nie aktualizacja 1.21 będąca jej zapleczem technicznym.

Co dokładnie kryje się pod pojęciem 1.21 jako aktualizacji czysto technicznej? Zmiany jakie wprowadza aktualizacja poznacie w zakładce Aktualizacje (Patche).

Dodatek: Bałtycki Szlak

Dodatek już dostępny!
 

Zamów już dzisiaj!

ETS2 – dodatek Bałtycki Szlak
69.99 zł
Promocja:64.99 zł
Facebook
Reklama ;-)
Trochę statystyki :)
  • 0
  • 87
  • 36
  • 16 601
  • 456
  • 10 948