Trochę czasu minęło, trochę rzeczy minęło, trochę rzeczy wypłynęło, trochę rzeczy nie wypaliło. Mimo wszystko żyjemy! Nie pisaliśmy tak długo, że oprócz podjęcia spraw teraźniejszych trzeba nieco rozliczyć przeszłość.

Aktualną wersją gry dostępną dla graczy jest 1.2.5.1. Możecie ją pobrać stąd: http://eurotrucksimulator2.com/update.php . Oprócz najróżniejszych usprawnień zawiera ona licencję Daf-a. Nie jest to ostatnie usprawnienie jakie zafundowało nam SCS Software. Obecnie mamy przyjemność testować wersję 1.2.11. Już dzisiaj możemy powiedzieć, żę na tym się nie skończy.

Choć z tym, że nie zanosi się na rychłe powstanie multiplayera pogodziliśmy się chyba wszyscy, nie oznacza to, że SCS już w żaden sposób nie wynagrodzi posiadaczy oryginalnych kopii. Wynagrodzi i to w sposób naszym zdaniem dość interesujący :-). Mamy nadzieję, że więcej informacji na ten temat będziemy mogli przekazać wam już wkrótce.

Tajemnicą poliszynela jest to, że kolejnym frontem na którym działa obecnie SCS Software jest przygotowanie DLC zawierającego m.in. nowe tereny. DLC jak to DLC będzie dodatkiem płatnym. Ile będzie kosztował i w jakiej formie będzie dostępny, oraz czy jego tworzenie nie zostanie anulowane, tego na razie nie wiadomo. Już dziś wiadomo, że SCS najprawdopodobniej będzie potrzebował dodatkowego wsparcia pieniężnego już na poziomie tworzenia dodatku. Możliwym scenariuszem jest skorzystanie z pomocy fanów za pomocą tzw. Kickstartera. Więcej na ten temat postaramy się napisać w czasie najbliższego weekendu.

Pracując ostatnio przy uzupełnianiu tłumaczeń ETS2 doszliśmy do wniosku, że… Albo o tym następnym razem ;-).

Skoro rozliczyliśmy już co przed nami ze strony SCSu, pora skupić sie na nas samych. Jak wiecie, wybraliśmy 4 nowych moderatorów forum. Mają oni za zadanie wspierać Goru i Wombata. Jeżeli wszystko pójdzie dobrze, w ciągu tygodnia uruchomimy oficjalny serwer Team Speak naszego serwisu.

Poważnie zastanawiamy się nad formą i zawartością naszego bloga. Chcielibyśmy zapewnić w miarę spójną identyfikację wizualną. Zastanawiamy się co wybrać za podstawę. Czy powinniśmy opierać się na wyglądzie bloga i dopasowywać do niego forum, czy powinniśmy dopasowywać resztę do wyglądu EuroTruckSimulator2.info, czy też powinniśmy wszystko dopasowywać do forum? Jest temat do przemyśleń i zapowiedź dużej ilości ciążącej na nas pracy. Jej efekty pojawiłyby się najprawdopodobniej dopiero na początku przyszłego roku…

Pozdrawiamy, pracując nieprzerwanie

Redakcja EuroTruckSimulator2.info

Dodatek: Bałtycki Szlak

Dodatek już dostępny!
 

Zamów już dzisiaj!

ETS2 – dodatek Bałtycki Szlak
69.99 zł
Promocja:64.99 zł
Facebook
Reklama ;-)
Trochę statystyki :)
  • 0
  • 0
  • 0
  • 127 979
  • 456
  • 10 948