Wielu z naszych czytelników właśnie wróciło do szkoły. My natomiast wracamy do działania. Programiści i graficy z SCS Software też  nie mają wakacji. Prace nad kolejnymi dodatkami i aktualizacjami trwają pełną parą, czego najlepszym przykładem jest publikacja zdjęć nowej ciężarówki – DAF-a XF Euro 6.

Patrząc na screeny pomarańczowego DAF-a XF Euro 6, możemy być pewni, że to kolejna ciężarówka dopracowana niemal do perfekcji. Zresztą czas realizacji tego projektu mówi sam za siebie – pierwszy raz o tym modelu wspominaliśmy w listopadzie zeszłego roku. Samo studio  SCS Software przyznaje iż mogłoby przyspieszyć tworzenie ciężarówek poprzez ograniczenie stopnia oddania szczegółów, liczby możliwych modyfikacji kabin czy też dodatkowych osi. Pytanie tylko po co?

 

daf004 daf003 daf002 daf001

 

 

Chyba zgodzicie się ze zdaniem iż lepiej poczekać, doszlifować model i oddać w ręce graczy ciężarówkę z pełną możliwością zmian. Zwłaszcza, że nowego DAF-a dostaniemy za darmo w aktualizacji, która została zapowiedziana na drugą połowę września. Czekamy z niecierpliwością, licząc że termin zostanie otrzymany. Tym bardziej, że w kolejce czeka już upragniony przez wielu nowy Mercedes Actros…

mp4002mp4003mp4001

Niedawno zademonstrowało też rendery Mercedesa Actros MP4. Jest to zwieńczenie dodawania do gry “wielkiej siódemki” – licencji wszystkich najważniejszych, europejskich producentów ciężarówek. Są to rendery z programu do modelowania 3D. Oznacza to, że upłynie jeszcze wiele wody w Wełtawie zanim zobaczymy screeny tej ciężarówki z gry, nie wspominając już o jej wydaniu. W tworzeniu modelu zastosowano podział obowiązków. Jeden z z doświadczonych modelerów 3d zajmuje się modelem zewnętrznym, natomiast drugi został oddelegowany do tworzenia wnętrza. Obie ciężarówki ukażą się w darmowych aktualizacjach.

Czujemy się rozliczeni z naszych zaległości dotyczących ciężarówek w grze. Przed nami, lada dzień rozliczenie z tematyki DLC North – przyszłego mapowego rozszerzenia ETS2.

Grzesiek, Michał, Piotrek

Dodatek: Bałtycki Szlak

Dodatek już dostępny!
 

Zamów już dzisiaj!

ETS2 – dodatek Bałtycki Szlak
69.99 zł
Promocja:64.99 zł
Facebook
Reklama ;-)
Trochę statystyki :)
  • 0
  • 163
  • 96
  • 13 916
  • 456
  • 10 948