W związku z rosnącą liczbą zapytań dotyczących przedsprzedaży oraz w związku z licznymi sprzedawcami wprowadzającymi w błąd na Allegro, zaczęliśmy poważnie rozważać uruchomienie przedsprzedaży gry na łamach naszego serwisu.

Nie chcemy jednak podejmować decyzji w ciemno. Dlatego też chcemy wybadać wasze zainteresowanie zakupem gry u nas. Jak wygląda nasz plan?
Jak wiecie, utrzymanie serwisu kosztuje. Dlatego też nie aspirowalibyśmy do tego, żeby koniecznie być najtańszym sklepem w sieci. Nie zamierzalibyśmy jednak być też najdroższym. Chcielibyśmy oferować wam grę w cenie sugerowanej przez wydawcę. Być może udałoby się nam uzyskać u wydawcy taki rabat, dzięki któremu w tej cenie udałoby się umieścić jakiś gadżet lub chociaż darmową wysyłkę. Zarobione pieniądze wspomogłyby rozwój strony.

Pewne jest to, że u nas mielibyście gwarancję pewności. Nie wprowadzimy Was w błąd z datą premiery. Do sprzedaży przygotowalibyśmy się tak, aby gra doszła do Was jak najszybciej. Wszystkich, którzy złożą zamówienie (jeżeli będą chcieli) dodamy do newslettera, dzięki któremu będą otrzymywali kluczowe dla nich informacje na maila.

Planujemy sprzedawać grę w trzech wersjach

a) Wersji podstawowej – tak jak gra jest oferowana przez wydawcę wg ceny sugerowanej przez producenta
b) Wersji limitowanej – wersji którą przygotowuje wydawca gry – również w cenie sugerowanej przez producenta
c) Wersję rozszerzoną – wersję podstawową wzbogaconą o mały zestaw gadżetów przygotowanych przez nasz blog. W cenie gdzieś pośrodku między ceną wersji podstawowej a limitowanej.

dodatkowo -Sam zestaw gadżetów – dla tych co grę zamówili gdzie indziej lub zamierzają kupić gdzie indziej.

Dlatego też prosimy o zagłosowanie w naszej ankiecie. Ankieta ta charakter sondażowy. Wybranie danej opcji nie będzie oznaczało obowiązku dokonania wpłaty na nasze konto i zakupienia gry u nas ;-).

Jeżeli inicjatywa spotka się z Waszym zainteresowaniem to dokładne ceny wersji, oraz skład wersji rozszerzonej podamy po ujawnieniu przez CD Projekt ceny wersji podstawowej gry oraz składu wersji limitowanej. Wtedy też zostanie uruchomiona przedsprzedaż. Pamiętajcie, że kupując u nas wspieracie utrzymanie i rozwój naszego serwisu 🙂

Dodatek: Bałtycki Szlak

Dodatek już dostępny!
 

Zamów już dzisiaj!

ETS2 – dodatek Bałtycki Szlak
69.99 zł
Promocja:64.99 zł
Facebook
Reklama ;-)
Trochę statystyki :)
  • 0
  • 113
  • 53
  • 16 627
  • 456
  • 10 948