praga2-2W poprzednim newsie, który pojawił się ledwie kilka godzin temu znajdziecie informacje o “Trzecim projekcie SCS”. Newsa tego możecie  zobaczyć niżej. Tymczasem przyszła pora na zaległy materiał dotyczący ETS2.

W planach SCSu znalazły się kolejne elementy o których marzyła większość fanów. Okazuje się bowiem, że Czesi chcą nas uraczyć przejazdami kolejowymi z prawdziwego zdarzenia. Do łask miałyby więc powrócić pociągi które pamiętamy z Hard Truck: 18 Wheels of Steel. Nie siałyby one jednak śmierci na przejazdach, tak jak to robiły w klasyku. SCS chce aby przejazdy były całkowicie funkcjonalne- aby nadjeżdżające pociągi były sygnalizowane sygnałami świetlnymi a szlabany samoczynnie się opuszczały. Wielu z Was narzekało na mocno ograniczone możliwości parkowania i snu w poprzednich grach. Ostatnie dobre rozwiązanie tego problemu było w Haulinie. praga1-2

Trzeba jednak iść naprzód. SCS chce umożliwić strudzonym kierowcom możliwość snu we wszystkich miejscach gdzie można legalnie zaparkować. Nie będziemy więc musieli gnać zaspani 50 kilometrów do najbliższej stacji paliw. Będzie nam wystarczyła zwykła zatoczka. Z drugiej strony nie będziemy mogli pójść spać zatrzymując ciężarówkę na środku autostrady ;-). W czasie najbliższych dni będą trwały prace nad zaprogramowaniem tych funkcji. W treści przedstawiamy dwa screeny z terenów czeskich, związane z tym tematem.

Ps. Nie zapominajcie o ankiecie 😉 Już za kilka dni jej podsumowanie a od kwietnia całkiem nowa.

Ankieta zakończona!

Dodatek: Bałtycki Szlak

Dodatek już dostępny!
 

Zamów już dzisiaj!

ETS2 – dodatek Bałtycki Szlak
69.99 zł
Promocja:64.99 zł
Facebook
Reklama ;-)
Trochę statystyki :)
  • 0
  • 15
  • 8
  • 13 768
  • 456
  • 10 948