Wydaje się iż nasz dostawca hostingu wreszcie uporał się ze swoimi problemami. Mamy nadzieję, że nie będzie już więcej problemów. Działanie serwera w ciągu kilku ostatnich dni denerwowało nie tylko Was ale i nas. Nareszcie możemy zająć się Euro Truck Simulator 2, prezentując materiał o cyklu dnia i nocy.

Poniżej umieszczamy te zdjęcia w formie pokazu slajdów.

Twórcy postanowili bardzo konkretnie pokazać nam kolejne fazy dnia w Euro Truck Simulator 2. Każdy screen różni się tylko i wyłącznie porą dnia, co bardzo dobrze pokazuje różnice między poszczególnymi godzinami. Dodatkowo także czeskie studio opublikowało dwa screeny ukazujące otoczenie podczas deszczu w dzień i w nocy.

Efekty graficzne, które wprowadzono w nowym symulatorze dodają wielkiego uroku i realizmu. W poprzednich wersjach krajobraz o poszczególnych godzinach różnił się tylko wyglądem nieba i jasnością oświetlenia. W ETS2 wygląda to bardzo realistycznie. Widzimy, że cienie są generowane w sposób prawidłowy. Ich długość oraz kąt zmienia się w zależności położenia słońca na niebie. Widzimy także zmianę kontrastu oraz ostrości otaczającej rzeczywistości co najbardziej rzuca się w oczy na paśmie górskim widocznym w tle. Wielką pozytywną zmianę obserwujemy też nocą. Jest ona dużo ciemniejsza niż w poprzednich symulatorach. W poprzednich tytułach noc była na tyle jasna, że można było poradzić nawet bez włączania świateł. Teraz jazda w nocy, przy silnych opadach deszczu będzie stanowić duże wyzwanie dla graczy.

Odchodząc od głównego wątku – na screenach widzimy ciekawe malowanie Mercedesa. Potwierdza się tak jak wcześniej zapowiadano, że sposobów malowania naszej ciężarówki będzie mnóstwo i praktycznie w każdy dowolny sposób będziemy mogli upiększyć nasz pojazd.

radio01Na koniec przekazujemy wam także info o stacjach radiowych, które zostało wciśnięte przez twórców gdzieś między newsy o STDS. Na screenie widzimy kolejną nową opcję w ETS2 – internetowe stacje radiowe, których będzie można słuchać podczas przemierzania Europy. Jesteśmy ciekawi czy pojawią się także największe polskie stacje radiowe. O tym przekonamy się chyba dopiero podczas premiery.

Dodatek: Bałtycki Szlak

Dodatek już dostępny!
 

Zamów już dzisiaj!

ETS2 – dodatek Bałtycki Szlak
69.99 zł
Promocja:64.99 zł
Facebook
Reklama ;-)
Trochę statystyki :)
  • 0
  • 161
  • 95
  • 13 914
  • 456
  • 10 948