Prace nad Volvo wciąż trwają. Nareszcie widać ich pierwsze efekty w grze! Screeny z menu wyboru trucków dołączyliśmy do tego newsa. Nie jest to jednak jedyna rzecz, którą SCS Software chce i może się pochwalić:)

SCS Software stawia sobie za cel, aby każda kolejna aktualizacja gry zawierała w sobie jedną nową funkcjonalność/jeden nowy element / jedna dużą zmianę, a przy tym szereg małych poprawek. Z rzeczy o których SCS już kiedyś mówił, w kolejnych patchach możemy więc oczekiwać uruchomienia strony World of Trucks, nowego modelu Volvo FH, a także napisanego całkowicie od zera systemu ruchu ulicznego. Nie oznacza to, że po wprowadzeniu tych zmian SCS zakończy ulepszanie gry. Możecie być jednak pewni, że SCS ma jeszcze kilka innych asów w rękawie. Szczegóły niech jednak narazie pozostaną tajemnicą ;-).

Premiera dodatku Going East – Ekspansja Polska potwierdziła, że lojalni fani gier SCSu, są też lojalnymi klientami, gotowymi wspierać rozwój gry. SCS czuje się więc zobowiązany do dalszego bezpłatnego aktualizowania gry kolejnymi patchami. Z drugiej strony musi szukać kolejnych możliwości biznesowych, które pomogą w dalszym rozwoju firmy. Patche są ukłonem w stronę lojalnych graczy, nie powodują jednak bezpośredniego przypływu gotówki. A ta jest potrzebna ;-).

Pozostaje nam więc wierzyć, że pozostaniecie lojalnymi klientami SCSu i odwiedzającymi nasz serwis ;-).

Przy okazji pragniemy poinformować że z dniem wczorajszym ze sklepu internetowego na naszej stronie wycofana została możliwość płatności przy odbiorze. Zakup za pobraniem możliwy jest teraz tylko na aukcjach, dla zarejestrowanych użytkowników serwisu Allegro. Nasze aukcje znajdziecie pod adresem: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=3364377

Jest to związane z otrzymaniem przez nas zbyt dużej ilości zwrotów. Teoretycznie przesyłka “za pobraniem” jest najbezpieczniejszą formą, która chroni zarówno kupującego jak i sprzedającego. Kupujący zanim nie zapłaci, nie otrzyma paczki do rąk, a nie płaci dopóki paczka nie dotrze do jego miejsca zamieszkania. Gorzej jest jednak, gdy my wyślemy paczkę do klienta, a ten odmówi jej odbioru. Wtedy, w praktyce koszt wysyłki (14 złotych), jak i koszt zwrotu do nadawcy (9 złotych) musimy pokryć my. Gra kosztuje 39 złotych, w takiej sytuacji jest grą niesprzedaną, my nie możemy wyciągnąć żadnych konsekwencji wobec zamawiającego, a jej bezcelowa podróż po kraju kosztuje nas 23 złote, czyli około 60% wartości samego pudełka z grą.

Nasz sklep internetowy uruchomiliśmy po to by móc zaoferować Wam grę taniej (unikamy prowizji na Allegro). W powyższej sytuacji zmuszeni jesteśmy zrezygnować ze sprzedaży pobraniowej za pomocą naszego sklepu, gdzie jedyną konsekwencją wobec nierzetelnego kupującego, będzie tylko i wyłącznie odmówienie realizacji kolejnych jego zamówień. Zdajemy sobie sprawę z popularności rozwiązania płatności przy odbiorze, dlatego też takie rozwiązanie pozostanie nadal dostępne na allegro. Tam dodatkowym czynnikiem motywującym obie strony pozostaje system komentarzy 🙂

Dodatek: Bałtycki Szlak

Dodatek już dostępny!
 

Zamów już dzisiaj!

ETS2 – dodatek Bałtycki Szlak
69.99 zł
Promocja:64.99 zł
Facebook
Reklama ;-)
Trochę statystyki :)
  • 0
  • 13
  • 7
  • 13 766
  • 456
  • 10 948