Od premiery DLC Vive La France minęły już trzy kwartały. To najwyższy czas aby uchylić rąbka tajemnicy o tym, którym terenom będzie poświęcone kolejne DLC. Panie i Panowie, będzie to…
Moment… Przecież deweloper gier, nie może tak szybko i nagle podnieść kurtyny. Byłoby zbyt nudno. Oczywiście, w myśl tej zasady, 2,5 tygodnia temu, studio zdecydowało się opublikować nieco enigmatyczny filmik zapowiadający nowy dodatek. Wielu z Was, dość szybko rozwiązało zagadkę!
A więc raz jeszcze…Panie i Panowie, w imieniu swoim, producenta dodatku – SCS Software oraz polskiego wydawcy – IMGN.pro, mamy przyjemnosć ogłosić że kolejnym dodatkiem mapowym będzie “Euro Truck Simulator 2 – Italia“! Zostaniemy zabrani do kraju z jednej strony posiadającego bogatą historię a z drugiej nowoczesny przemysł.

Jak dobrze wiecie w ETS2 znajdziecie na ten moment kilka miast na północy Włoch. Podobnie jak w przypadku poprzedniego DLC – Vive La France!, tak i teraz, studio decyduje się na mały lifting terenów kraju, będących częścią podstawowej mapy. Zobaczymy więc odświeżone okolice : Wenecji, Werony, Mediolanu oraz Turynu. 

A kto wie, może i miasta zostaną zbudowane od zera. I to nie tylko dla osób które zakupią DLC Italia! Odświeżone tereny północnych włoch będą dostępne dla wszystkich i to za darmo – w ramach darmowej aktualizacji! 

Nie jesteśmy specalistami od romantyczncyh, nastrojowych opisów przyrody. Italia to morza, góry i olbrzymia ilość dużych miast. Kraj jest niewiele mniejszy od Polski, a posiada ponad 20 milionów mieszkańców więcej. Będiemy więc podróżować między brzegami mórz, by niedługo potem tunelami i zakrętami pokonywać góry- Apenniny.

Co więcej, studio po raz pierwszy w przypadku tak dużego dodatku, uchyla rąbka tajemnicy w kwestii daty premiery! Rąbka, ale zawsze coś! Do tej pory, datę premiery podawało zwykle z maksymalnie dwumiesięcznym wyprzedeniem (a Francję ledwie z dwutygodniowym), 

wcześniej konsekwentnie milcząc. Nigdy nie mówili konkretnego kwartału, czy nawet półrocza. Powtarzano: “Będzie wydane gdy będzie skończone i gdy będziemy zadowoleni z jakości. Nic więcej.

Tymczasem, w przypadku dodatku Euro Truck Simulator 2: Italia studio jasno mówi, że jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, dodatek wyjedzie na półki sklepowe przed końcem roku 2017! Znając życie bardziej prawdopodobny jest grudzień aniżeli wrzesień.
 
I dementujemy plotki – Nic nie wskazuje jakoby Italia miała być ostatnim dodatkiem mapowym do ETS2. Słowo “latest” które znajdziecie w anglojęzycznym wpisie na blogu studia, oznacza po prostu “najnowszy”. 

Ps. Zwróciliście uwagę na Scanię w miniaturce dodatku?? Czyżby…

Dodatek: Bałtycki Szlak

Dodatek już dostępny!
 

Zamów już dzisiaj!

ETS2 – dodatek Bałtycki Szlak
69.99 zł
Promocja:64.99 zł
Facebook
Reklama ;-)
Trochę statystyki :)
  • 0
  • 89
  • 38
  • 16 603
  • 456
  • 10 948