woda5-2Do dzisiejszego newsa mamy tyle obrazków, że nie sposób umieścić ich w jednym newsie. Zapraszamy więc do Galerii 3: Krajobrazy z gry.

Czeskie studio pokazując co jakiś czas screeny z nowych terenów, w ciągu całego cyklu wiele razy pokazało już Belgię. Pomimo tego, że kraj którego stolicą jest Bruksela mogliśmy podziwiać już niejednokrotnie,kolej7-2nadal zaskakuje nas swoim zróżnicowaniem. Widać że SCS chce zrobić jak najmniej schematyczną mapę Europy, a przy tym tak wielką, aby w każdym nawet tak małym państwie móc pokazać tak wiele charakterystycznych scenerii. Tak samo jak Belgię, twórcy często pokazują Czechy i tym razem nie było niespodzianki i pod lupę trafił czeski odcinek autostrady, wraz z bardzo charakterystycznym mostem. Wcześniej jednak pomówmy o Belgii.

kolej4-2Tym razem twórcy pokazali nam autostradę relacji Bruksela – Antwerpia i charakterystyczny element jakim są wiadukty i tory kolejowe wijące się między dwiema nitkami autostrady. Tekstura wiaduktów czy torów jest dużo lepsza niż w ETS czy GTS i w końcu nie przypomina tej amerykańskiej, do której już wszyscy się przyzwyczaili. Każda zmiana jakościowa, choćby najmniejsza, daje niezły efekt i im więcej takich zmian, tym mapa z pewnością będzie realniejsza.

Na kolejnych screenach znów widzimy Belgię. Krajobraz jest odwzorowany bardzo dobrze, widać niewielkie pagórki, duże przestrzenie,woda1-2 charakterystyczne belgijskie domki oraz rzekę. Tekstura wody jest imponująca i daje niesamowity efekt. Na rzece widzimy też małą zaporę oraz most. Całość prezentuje się dobrze i choć są pewne niedociągnięcia, to i tak wygląda to dużo lepiej niż we wcześniejszych symulatorach wydanych przez czeską firmę.

most2-2Na ostatnich zdjęciach zaś widzimy czeskie podwórko czyli autostradę D11 z Pragi do Hradec Kralowe. Po raz kolejny SCS prezentuje nam, że w ETS2 każdy charakterystyczny most będzie odwzorowany bardzo szczegółowo. Mapa przez to nie będzie monotonna, a każda taka budowla sprawi, że choć na chwilę będziemy mogli się przenieść z gry do realnego świata. Twórcy mapy nie mają sobie równych w tej kwestii. Trzeba im otwarcie przyznać, że często ganiliśmy ich, za mapy, monotonię i schematyczność, lecz modele mostów czy innych charakterystycznych obiektów robią na bardzo wysokim poziomie.

Cóż można jeszcze powiedzieć… chyba tylko tyle, że na pewno taka porcja zdjęć jeszcze bardziej “nakręca” fanów czekających na premierę ETS2. most4-2Chyba już każdy zdążył się przekonać, że ten tytuł nie będzie kasą wyrzuconą w błoto, lecz będzie przełomem na rynku symulatorów ciężarówek i będzie nam służył przez kilka lat. Czekamy więc z niecierpliwością na datę premiery i dalsze materiały od SCS. Może niedługo uda nam się skołować coś ekstra 😉

Dodatek: Bałtycki Szlak

Dodatek już dostępny!
 

Zamów już dzisiaj!

ETS2 – dodatek Bałtycki Szlak
69.99 zł
Promocja:64.99 zł
Facebook
Reklama ;-)
Trochę statystyki :)
  • 0
  • 0
  • 0
  • 127 979
  • 456
  • 10 948