Drodzy użytkownicy! Szczęśliwie, wczoraj wieczorem zadziałała nasza strona pod adresem eurotrucksimulator2.pl. Tym samym udało nam się uzyskać dostęp do danych i do bazy sprzed samej awarii. Dzięki pewnym modyfikacjom i zmianom, z bloga można w tym momencie korzystać zarówno wpisując stary jak i nowy adres. Mamy nadzieję, że tak już pozostanie.

Dzięki nowej bazie można powiedzieć, że nie straciliśmy niczego co wartościowe oprócz… czasu. Wszystkie newsy są w bazie, komentarze tak samo. Nie działa jeszcze formularz kontaktowy a dane o premierze wymagają uaktualnienia w kilku miejscach, ale pracujemy nad tym i jak dobrze pójdzie jeszcze przed południem wszystko zostanie poprawione [na netbooku średnio przyjemnie się pracuje w przypadku równoległego korzystania z komunikatorów, przeglądarek i kilku różnych programów]

Mamy nadzieję, że wreszcie osiągniemy stabilność. Kiedykolwiek strona byłaby niedostępna pod adresem eurotrucksimulator2.pl, będzie dostępna pod adresem eurotrucksimulator2.info/pl. Formuła drugiego z adresów być może nasunie Wam pewne podejrzenia… I słusznie ;-). Ale o tym nie dziś.

Z racji odzyskania bazy postanawiamy przedłużyć konkurs “A jaką Ty byś podjął decyzję?” ogłoszony w newsie z 6 września. Prace konkursowe prosimy przesyłać na nowy adres mailowy – pl@eurotrucksimulator2.info do piątku 21 września do godziny 23:59. Z racji, że serwis nie działał proponujemy następujący układ: Ocenie zostaną poddane zarówno prace przysłane przed awarią jak i prace przysłane teraz. Tym którzy wysłali prace przed publikacją tego newsa (tym samym mieli mniej czasu na przemyślenie swojego newsa) zezwalamy na ewentualne poprawienie i ponowne przesłanie swojej pracy.

Będziemy chcieli w tym tygodniu codziennie publikować nowe materiały. Przykładowo jutro prawdopodobnie ogłosimy konkurs dla grafików ;-). Prosimy weźcie jednak poprawkę na to, że druga połowa września to czas sesji poprawkowej 😉

A jaką Ty byś podjął decyzję? III

Dodatek: Bałtycki Szlak

Dodatek już dostępny!
 

Zamów już dzisiaj!

ETS2 – dodatek Bałtycki Szlak
69.99 zł
Promocja:64.99 zł
Facebook
Reklama ;-)
Trochę statystyki :)
  • 0
  • 18
  • 12
  • 13 726
  • 456
  • 10 948