bankowosc1Dzisiaj mamy okazję przedstawić dwie kolejne informacje dotyczące Euro Truck Simulatora 2. Informacje dotyczące bankowość i finanse oraz nowego systemu oświetlenia. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć oraz przeczytania naszego artykułu.

Wielokrotnie, w przypadku poprzednich symulatorów krytykowano model ekonomiczny gry oraz wszystkie aspekty związane z prowadzeniem wirtualnej firmy. W ETS2 ma się to zmienić za sprawą nowego systemu bankowości i prowadzenia finansów naszej firmy. Jak na razie twórcy jednak pokazali nam bardzo mało na ten temat. bankowosc2Niestety, będąc nawet absolwentem kierunku ekonomicznego, trudno na tej podstawie wydać jakąś obiektywną opinię na temat modelu ekonomicznego w grze. Wiadomo tylko tyle, że wraz ze wzrostem kredytu, jego oprocentowanie  będzie stopniowo malało. Cała nadzieja w tym, że SCS pokazało nam tylko rąbek tej tajemnicy. Paradoksalnie to dobra wiadomość, gdyż czasem mamy wrażenie, że twórcy pokazali nam już za dużo, by gra mogła nas zaskoczyć. Mamy nadzieję, że prowadzenie firmy w ETS2 nie będzie bułką z masłem 😉

oswietlenie1Drugą ciekawą właściwością, o której chcieliśmy wspomnieć jest system oświetlenia ciężarówek. Został on przedstawiony na przykładzie francuskiej ciężarówki Renault. Możemy zauważyć całkowicie odmieniony system świateł, który został w dużym stopniu udoskonalonym. Flary i płaskie tekstury oświetlenia zostały zastąpione prawdziwymi źródłami światła, które generują oświetlenie dużo bardziej realne niż w poprzednich wersjach. Nie będziemy już widzieć nakładania się tekstur oświetlenia, co czasem powodowało dość brzydki i nierealny efekt.

Nareszcie będziemy też mieli do wyboru aż cztery pozycje świateł: oswietlenie2postojowe, mijania, drogowe i dalekosiężne. Dodatkowo, jeżeli zdecydujemy się poddać naszą ciężarówkę tunningowi, będziemy mieli możliwość sterowania także halogenami na dolnym zderzaku i dachu. Będzie także opcja podświetlenia zegarów w interiorze, którego intensywność będziemy mogli dowolnie zmieniać. oswietlenie3Mamy wielką nadzieję, że każdy rodzaj świateł będziemy mogli uruchamiać za pomocą innego klawisza, co niewątpliwie urealniłoby grę. Tak duża ilość rozwiązań z pewnością ucieszy każdego gracza i w połączeniu z innymi opcjami, które będą dostępne w Euro Truck Simulator 2 sprawi, że zabawa w wirtualnego truckera będzie dużo atrakcyjniejsza.

Ps. Dodaliśmy nową podgalerię – oswietlenie4Galerię 8: Interfejs gry. Jak na razie znajdują się w niej dwa screeny przedstawiające system bankowości.

Ps2. Czy was też zastanawiają te wąskie dróżki? Czy będą one przelotowe czy też będą tylko dojazdami do firm ulokowanych na odludziu?

Dodatek: Bałtycki Szlak

Dodatek już dostępny!
 

Zamów już dzisiaj!

ETS2 – dodatek Bałtycki Szlak
69.99 zł
Promocja:64.99 zł
Facebook
Reklama ;-)
Trochę statystyki :)
  • 0
  • 88
  • 37
  • 16 602
  • 456
  • 10 948