brenner4Tym razem twórcy pokazali nam Włochy, teren chyba jak dotąd najbardziej zagadkowy i najrzadziej pokazywany przez twórców. Możecie zobaczyć efekty ich pracy na zdjęciach dołączonych do wpisu oraz naszej galerii.

 

Jak wszyscy zapewne wiedzą Włochy to kraj położony na południu Europy, słynący z pięknej historii Starożytnegobrenner1 Rzymu, spaghetti i ciepłego klimatu. Jednak tereny pokazane przez ekipę SCS dość mocno odbiegają od tego jak sobie wyobrażamy ten kraj. Wybór padł na okolice miast Bolzano i Trento, przez które biegnie autostrada A22 do jednej z najbardziej znanych przełęczy alpejskich – Brenneńskiej.

brenner2Dobrze się składa, bo kilkanaście dni temu miałem przyjemność przejeżdżać przez ten malowniczy region Włoch i mam dość świeży obraz tej drogi 🙂 . Na zdjęciach pojawia się charakterystyczny element tej drogi jakim są… zardzewiałe barierki. Krajobraz według mnie jest dobrze odwzorowany lecz pierwsze zdjęcie pokazujące tunel wbijający się w masę skał jest lekko przesadzony. Cieszy jednak fakt, że na naszych trasach w ETS2 będą pojawiać się różne modele tuneli drogowych. Mamy nadzieję, że oprócz odnowionych i zadbanych tuneli (jaki widzimy na jednym ze zdjęć) napotkamy także stare i odrapane tunele jakich we Włoszech jest mnóstwo. Widząc zdjęcia można być w lekko optymistycznym nastroju, gdyż region ten został dość dobrze odzwierciedlony pomimo niewielkich błędów i niedopracowań.

Ponadto wreszcie jako AI pojawiają się inne marki samochodów niż Audi. To zapewne cieszy, ale od początku wiadomebrenner5 było, że w grupie tych pojazdów pojawią się auta znane z GTS a ponadto kilka nowych, których jeszcze nie mieliśmy okazji zobaczyć w poprzednich wersjach gry.

brenner3Jesteśmy pełni nadziei, że przeprawa przez Alpy będzie dla nas ciekawa nie tylko ze względu na krajobraz, ale także na infrastrukturę drogową w tym regionie, gdzie królują wysokie wiadukty i długie tunele. Po tym co pokazali nam twórcy można sądzić, że przejeżdżając przez Brennero, ale też inne znane przeprawy jak Mont Blanc, Frejus czy St Gotthard będziemy mieli na czym zawiesić oko.

Dodatek: Bałtycki Szlak

Dodatek już dostępny!
 

Zamów już dzisiaj!

ETS2 – dodatek Bałtycki Szlak
69.99 zł
Promocja:64.99 zł
Facebook
Reklama ;-)
Trochę statystyki :)
  • 0
  • 18
  • 12
  • 13 726
  • 456
  • 10 948