Mimo, że od czasu ukazania się pierwszego gameplaya upłynęło już prawie dwa tygodnie dziś przygotowaliśmy Wam krótki materiał analizujący dwa filmy, które w ostatnim czasie zamieścili twórcy Euro Truck Simulator 2.

Szczerze mówiąc tak duże opóźnienie z naszej strony spowodowane było tym, że gameplay, który teoretycznie ma ukazywać to jak rozgrywka będzie wyglądać nie jest zbyt ciekawy. Film choć kilkuminutowy, nie porywa. Nie chodzi o to żeby od razu pokazać całą trasę od A do Z, ale nie pokazuje on do końca tego co gameplay powinien przedstawiać. Dlatego też nie będziemy rozpisywać się o przebiegu trasy czy elementach mapy – każdy kto chce może obejrzeć i na spokojnie przeanalizować sobie tryb rozgrywki w ETS2.

Drugi i trzeci z filmów wytwórni SCS także nie wprowadzają niczego nowego co może nas zachwycić albo rozczarować. Po raz n-ty twórcy skupili się na warunkach pogodowych oraz porze dnia i nocy. Mamy świadomość tego że jest to jeden z najciekawszych i najbardziej dopracowanych elementów nowego symulatora jednak już mnóstwo razy widzieliśmy już jak wygląda krajobraz o danej godzinie. Jedyną nowością jest to,jeden z filmów przedstawiony jest z perspektywy kamery monitoringu.

Podsumowując nie jesteśmy zaskoczeni, że twórcy pokazują Nam po raz kolejny to samo. Przy każdej premierze musi być element zaskoczenia. Niespodzianka o której wiemy i słyszeliśmy już nie jest niespodzianką. Czuć już w informacjach przedstawianych przez czeskie studio że premiera zbliża się wielkimi krokami. Oby nasze apetyty, które zostały dość mocno rozbudzone zbyt szybko nie musiały obejść się smakiem.

SCS poprosiło też o pomoc ws tablic rejestracyjnych. O polskie tablice nie musicie się martwić. Zapewniliśmy SCSowi wszystkie możliwe informacje na ten temat 🙂 Łącznie z czcionką, o której już tutaj kiedyś pisaliśmy 🙂

Dodatek: Bałtycki Szlak

Dodatek już dostępny!
 

Zamów już dzisiaj!

ETS2 – dodatek Bałtycki Szlak
69.99 zł
Promocja:64.99 zł
Facebook
Reklama ;-)
Trochę statystyki :)
  • 0
  • 170
  • 101
  • 13 923
  • 456
  • 10 948