W piątkowe przedpołudnie SCS Software wydało aktualizację 1.34. Jej główną gwiazdą jest MAN TGX Euro 6. To już 16ta ciężarówka w ETS2! Dziś parę słów na ten temat.

Zaskoczeni? W końcu dość szybko po 1.34 + nie było Open Bety? A na dodatek zmian jest niewiele. Wszystko się ze sobą wiąże. Spora część fanów utożsamia Open Betę z Early Access (wcześniejszym dostępem). A to wielki błąd. Prawdziwy cel Open Bety to wykonanie przez społeczność dodatkowej rundy testów oraz zgłoszenie przez nich znalezionych wtedy błędów. 

Aktualizacja wyszła dość szybko po 1.33 bo jest dość mała. Być może jest mała z powodu ustaleń marketingowych w zakresie wyeksponowania wydania MANa. Beta testów nie było, bo aktualizacja jest mała a doświadczenie wskazuje że gracze potraktowaliby to jako early access i skupili się co najwyżej na recenzjach/ porównaniach do modów zamiast na rzeczowym wskazywaniu błędów.

Zawartość aktualizacji:

Twórcy poinformowali także iż kolejna aktualizacja 1.35, której premiera planowana jest na późną wiosnę, będzie dużo “bogatsza”. Będzie stanowiła też pierwszy krok transformacji do DX11.

MAN TGX Euro 6

Aktualizacja 1.34 przynosi nam 16tą ciężarówkę w ETS2. Jest nią MAN TGX Euro 6 Efficient Line 2 edition. Ciężarówka wchodzi do gry z 3 wersjami kabin oraz 6 konfiguracjami zawieszenia- do 8×4 włącznie! Co więcej, zgodnie z prawdziwymi ciężarówkami MAN, wszystkie 3 kabiny są kompatybilne z zawieszeniami dedykowanymi specjalnym transportom!

Jak przyznaje samo studio SCS Software, droga do wydania tego modelu była dość kręta i wyboista. Prace zaczęły się przed paroma laty, w oparciu o posiadane przez studio, niekompletne materiały dotyczące modelu  w wersji Efficient Line 2 edition. Próbowano zrobić jak najwięcej w oparciu o materiały gromadzone z różnych źródeł.

Dopiero w ubiegłym roku, wskutek naprostowania kwestii licencyjnych prace mogły ruszyć z kopyta, a studio pozyskało materiały wprost od producenta. W przyszłości (mamy nadzieję żę niedalekiej) planowane jest wydanie modelu Efficient Line 3 edition, a więc najnowszej sprzedawanej wersji.

Kiedy Renault T?

To dość złożony temat. Poświęcamy mu cały, oddzielny wpis! Zapraszamy do lektury!

Dodatek: Bałtycki Szlak

Dodatek już dostępny!
 

Zamów już dzisiaj!

ETS2 – dodatek Bałtycki Szlak
69.99 zł
Promocja:64.99 zł
Facebook
Reklama ;-)
Trochę statystyki :)
  • 0
  • 16
  • 13
  • 21 131
  • 456
  • 10 948