W SCS Software dzieje się. I to na wielu frontach. Z jednej strony Aktualizacja, z drugiej DLC a z trzeciej świąteczny event. A gołębie ćwierkają, że to nie wszystko!

Zacznijmy od aktualizacji 1.15, zwanej też Świąteczną Aktualizacją. Jak wiecie, kilka dni temu, swoją premierę miała wersja STEAM aktualizacji. Wczoraj, dołączyła do niej wersja dla osób nie korzystających z tej platformy. Aktualizację możecie pobrać z podstrony Aktualizacje (PATCHE). Na tej podstronie znajdziecie też informacje o zawartości aktualizacji.

Co ciekawe, aktualizacja 1.15 wnosi nie tylko rozliczne poprawki i nowości do samej gry. Wnosi ona także poprawki do dodatków DLC, w tym do dodatku High Power Cargo Pack DLC. Co  ciekawe, dodatek ten został rozbudowany o… nową naczepę – walec drogowy. Jest to swoista forma podziękowania ze strony twórców, dla graczy, którzy zechcieli wesprzeć działanie studia poprzez zakup tego dodatku. Darmowe rozbudowanie tego płatnego dodatku, 15 regularnych aktualności i 2-3 darmowe DLC z malowaniami to dowód, że studio nie tylko wyciąga do graczy ręce po pieniądze, ale też, daje im, w porównaniu do konkurentów  bardzo dużo, za darmo.

ets2_high_power_cargo_dlc_roller_002

Na Screenach widzicie właśnie wspominaną naczepę. Na ciężarówce MAN-a, możecie dla odmiany zoabaczyć malowanie z paczki Raven Pack DLC. Jest to paczka, którą możecie zdobyć za darmo w ramach zadania SCS: Ekspres Polarny. Co więcej, paczki tej nie będzie można nigdy później kupić. Okazuje się jednak, że niektórzy gracze mają pewne problemy z przygotowaniem się do realizacji tego zadania. Poniżej zamieszczamy krótki poradnik, punkt po punkcie.

 1. Upewnij się, że posiadasz grę zaktualizowaną do wersji 1.15.
 2. Zarejestruj się na stronie https://worldoftrucks.com/en/join.php
 3. Połącz swój profil gracza ETS2 z Twoim kontem na plaftormie World of Trucks. Możesz dokonać tego wybierając swojego gracza wewnątrz ekranu startowego gry i kliknięcie “EDYCJA PROFILU”. Tam musisz wpisać swój login i hasło z platformy World of Trucks , nacisnąć “Zapamiętaj hasło”, a następnie “Zastosuj”.
 4. Wykonuj zlecenia używając specjalnych naczep o nazwie “Prezenty”, posiadających charakterystyczne malowania. Musisz pokonać z nimi dystans dzielący siedzibę SCS Software od Bieguna Północnego.
 5. Jeżeli nie widzisz wśród dostępnych zleceń żadnego o nazwie “Prezenty”, mogły one nie zostać jeszcze wygenerowane. W tym układzie spróbuj wykonać inne, krótkie zlecenie, lub zwyczajnie użyj w grze opcji snu.
 6. Postęp dostaw możesz śledzić na swoim profilu World of Trucks.

Jak podają autorzy gry, dotychczas, zadanie ukończyło przeszło ponad 10 tysięcy graczy, którzy w tym celu pokonali łącznie odległość odpowiadającą 50 wyprawom na Księżyc i z powrotem!

My ze swojej strony jesteśmy wam winni

Obszar Liczba głosów Udział procentowy
Bałkany 269 11%
Białoruś, Ukraina, Mołdawia i Rumunia 645 27%
Irlandia 99 4%
Dokończenie Francji 473 20%
Kaliningrad, Litwa, Łotwa i Estonia 373 15%
Dokończenie Włoch 243 10%
Należy skupić się na poprawkach na dotychczas udostępnionych terenach 324 13%

Stwierdziliśmy, że podamy wam wyniki, lecz nie będziemy opatrywać ich swoim komentarzem. Zwrócimy wam jednak uwagę na pewną rzecz, która ujrzała światło dzienne w dniu dzisiejszym. SCS Software, na swoim kanale Twitter, umieściło zdjęcie z sesji nagraniowej dźwięków autobusu MAN. Czyżby miało to oznaczać, że projekt Euro Coach Simulator jest kontynuowany?

Dodatek: Bałtycki Szlak

Dodatek już dostępny!
 

Zamów już dzisiaj!

ETS2 – dodatek Bałtycki Szlak
69.99 zł
Promocja:64.99 zł
Facebook
Reklama ;-)
Trochę statystyki :)
 • 0
 • 15
 • 8
 • 13 768
 • 456
 • 10 948