Myśleliśmy, że sprzedaż “lewych” kluczy na Allegro zostanie ukrócona przez patch 1.3.0. Okazało się jednak, że Polak potrafi…

UWAGA! Pragniemy przypomnieć, że wszystkie legalne i oryginalne klucze do ETS2 działają w wersji 1.3.0 gry, oraz działają na STEAMIe!!!

Polacy wspięli się na nowy szczyt bezczelności. Na Allegro sprzedawane są klucze z opisami “Nie działa na steam”; “Nie działa z wersją 1.3.0” itp. Jeżeli klucz nie działa z wersją 1.3.0, i/lub nie można aktywować go na platformie Steam, oznacza to, że klucz jest NIELEGALNY. Jedynym uczciwym dystrybutorem kluczy na Allegro jest sklep www_keye_pl . Kupowanie wersji pudełkowych na Allegro też jest w miarę bezpieczne.

Sprzedaży na allegro próbował też m.in. sprzedawca “keys–premium”. Twierdzi on, że sprzedaje  klucze od użytkowników, którym gra się znudziła i dlatego klucze mają nie mieć możliwości aktywacji na platformie STEAM. Dziwnym trafem zdobył ponad 150 takich  takich kluczy, (na jednej z aukcji sprzedał blisko 60 sztuk.) Co więcej sprzedający w opisie zamieszcza zdanie “Nie wierz w kody za 1 zł 5 zł czy nawet 15 zł”. Wystarczy jednak przejrzeć historię jego aukcji i komentarzy (szczególnie negatywnych, aby zauważyć że swego czasu sprzedawał on klucze po 1,19 złotego. http://allegro.pl/euro-truck-simulator-2-kod-2-za-1-24-7-i2915931631.html . Opis zawiera też jeszcze jeden smaczek. Zdanie: Kupując u mnie masz pewność ze dostaniesz unikalny klucz i pieniądze zostaną przekazane producentowi. Tak na zdrowy rozum, odpowiedzcie sobie na pytanie: Jakim cudem pieniądze ze sprzedaży kopii pochodzącej od osoby, której gra się znudziła, mogłyby wspierać producenta tytułu? Jakby miały trafić, to trafiłyby po pierwszej sprzedaży artykułu…

Osoby próbują różnych sztuczek i trików. My, dla Waszego bezpieczeństwa odradzamy kupowanie kluczy na Allegro. Jak już koniecznie chcecie kupować to zwracajcie uwagę na:

1) To, że klucze za kilka lub kilkanaście złotych dają 99,9% pewności że są oszukane i nie będą działały ani z wersją 1.3.0., ani na STEAMie.
2) Spójność i logiczność opisu aukcji.
3) Liczbę oferowanych kopii i liczbę komentarzy użytkownika. Aktualnie jeden ze sprzedawców chwali się ponad 200-ma sprzedanymi kopiami podczas gdy sam ma nieco ponad 80 komentarzy.
4) Jeżeli ktoś sprzedaje dużą ilość sztuk, która stanowi niemały ułamek dotychczasowej liczby komentarzy – koniecznie sprawdźcie ofertę użytkownika – ile różnych produktów oferuje, od jak dawna działa, od kogo ma komentarze
5) Koniecznie sprawdzajcie ofertę i komentarze sprzedających.
6) Przed zakupem koniecznie zapytaj sprzedawcy (mail/skype/gg) o możliwości reklamacji i kompatybilność z platformą STEAM oraz wersją 1.3.0 gry.

Na naszym forum powstał specjalny temat związany z podejrzanymi kluczami. Tam też użytkownicy zgłaszają informacje o nieuczciwych sprzedających, oraz wspólnie wysyłają zgłoszenia do Allegro. Wątek znajduje się tutaj: http://eurotrucksimulator2.info/pl/forum/temat-tanie-klucze-z-allegro-ets-2–3147

Dodatek: Bałtycki Szlak

Dodatek już dostępny!
 

Zamów już dzisiaj!

ETS2 – dodatek Bałtycki Szlak
69.99 zł
Promocja:64.99 zł
Facebook
Reklama ;-)
Trochę statystyki :)
  • 0
  • 170
  • 101
  • 13 923
  • 456
  • 10 948