Jak wszyscy dobrze wiecie, w Euro Truck Simulatorze 2 będziemy mieli tylko trzy polskie miasta. Czy ktoś z Was wyobraża sobie, że można by było na tym poprzestać? Że trzy miasta wystarczą? My nie. Dlatego mamy nadzieję, że Polska zostanie rozbudowana przez SCS Software lub przez fanów. Ktokolwiek by tego nie robił, jesteśmy chętni i gotowi udzielić mu pomocy.

Po głowie chodzi nam chęć przyłożenia się do rozbudowy Polski w ETS2. Jeżeli SCS zdecydowałby się ją robić – z chęcią wsparlibyśmy ich poradami i olbrzymią ilością materiałów. Jeżeli fani – jesteśmy w stanie doradzać, patrzyć chłodnym okiem. oceniać i reklamować. Michcio jak twierdzi (Naczelny od dawna próbuje go nakłonić do zmiany zdania) karierę map-makerską skończył.  Sami więc raczej byśmy mapy nie tworzyli.

Wszystkie, bez wyjątku projekty fanowskie, powielały dwa te same błędy – były bardzo źle zarządzane i rozpoczęcie prac nie było w żaden sposób przygotowane. Kończyło się to tym, że projekty zaczęły robić się barokowe, przeciągały się w czasie, rzadko w ogóle były dokańczane. Aby tego uniknąć, tworzenie mapy powinno być przygotowywane dużo wcześniej, zanim siądzie się do edytora.

Tymczasem większość projektów wygląda tak:
1) Dogadujemy się z kilkoma osobami że będziemy tworzyć mapę
2) Sadzamy map makera do edytora- niech zrobi trzy drogi na krzyż, aby było czym się pochwalić graczom
3) Reszta osób w tym czasie przygotowuje i uruchamia forum projektu
4) Po uruchomieniu forum, większa część twórców spędza większą część czasu na forum, dyskutując o niczym, odpisując na pytania o datę premiery mapy, lub kłócąc się z twórcami innych map “To my pierwsi wymyśliliśmy, że będziemy tworzyć Polskę, Wy ukradliście nam pomysł”

My, choć zespołu map makerów nie mamy i nie wiemy, czy będziemy współtworzyć z kimś mapę, chcemy zacząć inaczej. Dlatego też chcielibyśmy zapytać Was, w drodze ankiety, jak wyobrażalibyście sobie Polskę w grze.

Wiadomo, Skala mapy jest dużo większa, więc cała Polska to ogrom pracy i coś co na pewno przekroczy możliwości fanów. Na ten moment nie chcemy odpowiedzi: ile miast i które drogi byście chcieli zobaczyć. Infrastruktura drogowa w Polsce jest obecnie intensywnie modernizowana. Niedługo więc ubędzie nam znaczna część klimatycznych dróg krajowych. Dlatego też pytamy czy chcielibyście:

a) Polskę swojską – stan sieci drogowej, przykładowo z momentu rozpoczęcia prac nad ETS2. A więc bez ekspresówek i autostrad, które są teraz w budowie.
b) Polskę w budowie – stan sieci drogowej na dzień premiery gry – te ekspresówki i autostrady, które są oddane na dzień premiery – dostępne w grze pozostałych brak.
c) Polskę zbudowaną – zawierającą wszystkie ekspresówki i autostrady, które są aktualnie w budowie, jako już zbudowane.

Prosimy o głosy w ankiecie:

Dodatek: Bałtycki Szlak

Dodatek już dostępny!
 

Zamów już dzisiaj!

ETS2 – dodatek Bałtycki Szlak
69.99 zł
Promocja:64.99 zł
Facebook
Reklama ;-)
Trochę statystyki :)
  • 0
  • 17
  • 13
  • 21 132
  • 456
  • 10 948